Přejít na obsah

Steinhart ocean 1 vs steinhart ocean1gmt


Hron21

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hezčí? Jestli jen porovnáváš, který jsou hezčí, tak si myslím, že jsou úplně stejný:-) Spíš jestli má pro Tebe větší význam GMT nebo 60 min luneta na měření kratších časových intervalů. Že to jsou kopie SUBů už sis předpokládám vnitřně vyřešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co si o tom myslíš Ty? Mě v tom nepřijde absolutně žádnej rozdíl co se vzhledu týká. Možná u GMT to ta červená barva trošku zatraktivňuje. Musíš vědět Ty jestli se Ti hodí druhé časové pásmo, nebo si chceš měřit čas pod 1 hodinu...nebo počítat piva když jich vypiješ víc jak 24:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nechápu, jak někdo může mít radost z 99,9% okopírovaného designu, když Steinhart dělá i jiné dobré hodinky. No ale pokud na to máš žaludek, tak bych udělal úplně jiný výběr ;-)

 

post-36225-0-00472300-1428585972.jpgpost-36225-0-29713700-1428585983.jpg

 

Ale stejně si myslím, že pokud nemáš na nové Rolexky (v případě těchto barevných kombinací v cenách cca tři čtvrtě mega za jedny - nové full-goldy v bílém zlatě), tak je lepší trochu přišetřit a koupit něco legitimního příbuzného anebo z druhé ruky. Tady už se pohybuješ kolem stovky tisíc. Barevné kombinace vyjadřujou jen můj vkus, vše se dělá samozřejmě i v černé. Rozhodně lepší jeté Rolády než nové Steiny.

 

post-36225-0-74426600-1428586968_thumb.jpgpost-36225-0-20752500-1428586380_thumb.jpg

 

No a ještě levnější přitom zcela legitimní kopírka "přímo z dílen Rolexu" se stejně dlouhou historií jako u Submarineru samotného je Tudor Black Bay, která přijde pod šedesát tisíc. A pak už fakt není co řešit. Stačí trochu víc našetřit, za tu radost to stojí.

 

post-36225-0-27312800-1428586980_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitak: souhlasím s Tebou, že osobně mi to taky vadí a vybral bych si u nich jiné hodinky, ale taky chápu ty, kterým je to fuk. Ale už se to tu řešilo stokrát, tak asi netřeba:-) Ale ten kdo uvažuje o hodinkách za desítku bude těžko přišetřovat na 60...to je sakra rozdíl. A pravda taky je, že v týhle relaci a designu v podstatě alternativa není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MitaK : na začiatku bola veta : citujem

Hron21

Zdravim, chtel bych znat vas nazor, ktery jsou hezci.

Jestli steinhart ocean1 nebo steinhart ocean 1 gmt

 

jednoducho otázka znela tie alebo tie ?

a nie ponuky na Tudory a jazdené RLX myslím trochu mimo....resp porovnávať hodinky Stein vs Tudor vs RLX a rada "trochu" si prišetriť ? (460 Eur vs 2.000 - 3.000 - 4.000 Eur)

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou zbytečnost. Kdo má na zbytečnost za 12000 kč, tak má i na zbytečnost za 60000 kč. A ten, kdo má na zbytečnost za 60000 kč, tak stejně nakonec vypotí i 200000 kč za skutečné Submarinery. Steinhart není ničím vysněným cílem na který by roky šetřil. Sám jsem ještě před rokem vůbec neřešil, co nosím na ruce a i po vstupu na toto fórum jsem si nedovedl představit, že bych si koupil hodinky zavíc než 15000. Teď mám volných 150000 a jen čekám, až se mi narodí dítě, aby ten nákup hodinek při speciální příležitosti byla dvojnásobná radost.

 

Ale hlavně je to o radosti. Pokud někomu dělá radost kopie hodinek známější značky, tak mu do toho nebudu víc kecat, hodinky jsou to ostatně pěkné. Ale aby se ta radost neobrátila v pachuť, až mu to dojde, že kopie je jen kopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se zase sešla "inkvizice" :lol2: , kucí zkuste se už prosím smířit s tím, že si je může chtít koupit i svéprávný člověk, který má povědomí o existenci rolád a přestaňte o tom psát do každého vlákna o Šteinech.

 

Z těch tvých dvou bych šel asi do GMT, až tě přestane bavit černá keramika, uděláš z nich za pár kaček pepsiny nebo kokačky a máš zase "nové" hodinky;-)

Ještě lepší varianta, kterou sám praktukuju, je mít je oboje, jsou to hezky zpracované hodinky za velmi přátelskou cenu a s velmi dobrým zázemím v podobě Chronoshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...