Přejít na obsah

Steinhart ocean 1 vs steinhart ocean1gmt


Hron21

Doporučené příspěvky

ty Mitákovo počty sou krutopřísný.  :lol2:

proč by si měl někdo pořizovat něco nad jeho platovou třídu když to pak neuživí na servisu (netvrdim že to je Hronovo případ)? 

Nebo mu přijde že 12000 je strop a víc mu přijde jako neobhajitelná částka za hodinky.

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Micey: pravda :-)

 

No dobrá: abych se vrátil k prvotní otázce - vzal bych GMT protože na rozdíl od Rolexu mají stejnou vodotěsnost jako bez GMT. Předpokládám, že je to úplně stejné pouzdro. Kup si k tomu rovnou pár barevných lunet, měnit si je můžeš sám doma, na tom nic není, mrkni na Youtube. Co na tom, že budeš mít např. GMT ručku s potápěčskou lunetou dohromady - u Steinů bych to neřešil, u Rolád by mně to přišlo divné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, já to zas tak neřeším, na internetu jsem už od roku 1994 ;-))) Jen jsem chtěl poukázat, že jeden řád navíc je matematicky prkotina a že je lepší si rozmyslet Steiny za 12, když je to pětina rozpočtu Tudorů za 60, která by pak mohla chybět.

 

Dvakrát měřát a enem jednůc řezát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže beru častečně zpět, co jsem napsal. U Rolexu jde měnit vložka lunety bez poškození vložky. Prostě se sundá luneta a z ní se vycvakne vložka.

U Steinhartu bohužel nejde vložka lunety vycvaknout, protože je k lunetě přilepená. Je to destruktivní proces. Nicméně hliníková vložka stojí jen 15 euro, keramická 30 euro, takže asi to nejde dělat denně, ale žádná darda to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluvím se i veřejně - Mitaku sorry za vyjetí, jsem poslední dobou nějak přecitlivělej a podrážděnej co se týče debaty o hodinkách, budu se krotit.

Už nějakou chvíli přemýšlím, za co se za omlouváš Martine??

Kolega Mitak tu plevelí regulérní dotazovací vlákno svými moudry a nepatřičné mu to očividně nepřijde;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GMT, imho GMT Pepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel jsem si půl roku od huby utrhávat, aby manželka nic nepoznala a teď se mám dělit ?

Nekaz mu vlakno chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...