Přejít na obsah

Archimede Arcadia


Well

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Toto si nemal ukazovať, také musím mať, to si mi teda "nandal".

 

Dávnejšie som už uvažoval o tejto modrej kombinácii, ale nemal som istotu, ale teraz vidím, že je to super.

Pekné hodinky, pekné fotky, čo dodať. Uži si. :thumbsup_anim:

 

 

Edit: Odkiaľ si? že by som ich pozrel.

Upraveno uživatelem luboš72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý kup za skvělou cenu!!! Ty hodinky vypadají na živo skvěle v jakékoliv variantě a především, když jsou vedle hodinek které mají cenu o řád vyšší, tak vypadají naprosto rovnocenně a kdo b se v tom nevyznal, které jsou v desítkách a které stály kilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi, luboš72, MarcelG, Onion: Chlapi, vďaka za "odobrenie" môjho kaufu... :notworthy: :)

 

Z tých hodiniek je pri pohľade na "živo" cítiť kvalitné spracovanie. Hodinky je radosť nastavovať :baby: , minútovka svojou špičkou je na indexoch a pri zastavení sekundovky sa dá presne nastaviť...

Tmavomodrý remienok je k nim decentný, k šedému alebo čiernemu obleku perfektný, ale aj tak ešte k nemu asi doobjednám v Chronoshope nejaký čierny DI-Model.

 

luboš72: Som od BA, takže opačný koniec ako KE... :crying_anim: , ale ak sa pre ne rozhodneš, tak doporučujem nákup cez Chronoshop.

Pán šéf Kubson je veľmi ochotný a flexibilný. Je to moja vlastná skúsenosť. Pôvodne som tam objednal Steinhart-y, 44mm, automat. Tie však sú, alebo boli vypredané, dodávka sa trocha oneskorovala a ja som náhodou v Brne "narazil" na Fortisy s dobrou zľavou - a kúpil ich. Objednávku som potom po dohode zmenil na Arcadie -a neľutujem :whistling: ,aj keď mi doma "okusujú uši" za dvojo hodiniek... :bangin: -aspoň mám týmto vybavené vianočné prekvápko... :newyear: ;)

 

Prikladám jeden záber "face to face" a druhý šikmý na oba prírastky...

 

 

 

post-3792-1222442808.jpg

post-3792-1222442950.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arcadie modré mám od Kubsona už přes rok. Akorát mě překvapuje, že se zalíbily až tak pozdě. Rozhodně jejich koupí nikdo neudělá chybu.

 

ja jsem o nich vazne premyslel, koupil jsem si ale Steinharta, protoze nosim hlavne jeans a kozenou bundu a trika a tak, k tem jsou ty letecky Nav-B Uhr :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moja skúsenosť s Archimede Arcadia:

Po dvoch mesiacoch od kúpy, po nastavení a kontrole presnosti mi aktuálne "robia" za štyri dni +2s.

Myslím, že by Kubson na takéto vydarené stroje mohol vystavovať "Chronomag C.O.S.C." ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Moja skúsenosť s Archimede Arcadia:

Po dvoch mesiacoch od kúpy, po nastavení a kontrole presnosti mi aktuálne "robia" za štyri dni +2s.

Myslím, že by Kubson na takéto vydarené stroje mohol vystavovať "Chronomag C.O.S.C." ...

 

Máte zkušenost s přesností - přesněji vyregulováním hodinek od Kubsona? Je uváděná přesnost +1/2 s za den náhoda nebo přidaná hodnota nákupu přes chronoshop.cz? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte zkušenost s přesností - přesněji vyregulováním hodinek od Kubsona? Je uváděná přesnost +1/2 s za den náhoda nebo přidaná hodnota nákupu přes chronoshop.cz? :rolleyes:

Přidaná hodnota. Archimede Pilot jdou po půl roce tak nějak pořád dobře... Černá magie, nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se stal stastnym otcem Archimede Arcadia... osobni zkusenost je uzasna... :)

zatim jen nelichotive foto, ale chystam se si na foceni dat zalezet... :)

 

 

Kibi, gratulujem a chápem... Ja ich mám piaty mesiac a stále je to polahoda pozerať sa na ne. Arcadie majú šmrnc a aj idú veľmi presne...! :guitar:

Mám ale problém, manželke sa tiež veľmi páčia a chcela by ich v "dámskej" verzii a rovnakom prevedení - t.j. všetky číslice "nerezané", bez indexov a veľkosť ca.34mm... Zatiaľ som na niečo také nenarazil ani pri iných značkách. :huh:

Ak by náhodou išiel okolo Kubson a mal info, že Herr Ickler chystá dámske Arcadie, to by bolo radosti...

Budem vďačný aj za typ na podobné hodinky inej značky.

 

Ako odmena za trpezlivosť pri čítaní príspevku a prípadné info "pár" dnešných záberov:

 

post-3792-1231880341.jpg

post-3792-1231880357.jpg

post-3792-1231880371.jpg

post-3792-1231880388.jpg

post-3792-1231880406.jpg

post-3792-1231880421.jpg

post-3792-1231880451.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MeisterSinger Karelia CM101

nejsou to automaty a cenovka je trochu jinde než u arcadií... ale jsou krásné

 

Vďaka za odpoveď a typ. Na tieto som už pozeral, a pretože v Pforzheime asi dámske hodinky nechystajú, tak tieto budú v úzkom výbere.

Bude to ale predtým nutné vidieť a vyskúšať niekde naživo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...