Přejít na obsah

Prim Hirošima


Doporučené příspěvky

Ahoj,

před chvilkou jsem si přečetl článek o nové edici Primek z N. M. n. Metují pod názvem Prim Hirošima :clap:  Víte něco bližšího o tomto projektu? viz článek http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/elton-hodinarska-chysta-vyrobu-serie-hodinek-prim-hirosima/r~a664e0dae10811e4890a0025900fea04/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple sejme Švýcary a netrvalo dlouho a japonský hodinářský průmysl padá také, dokonce úderem o řád nečekanějším.

Pro následný celosvětový boom je v trezoru schován model Apokalypse Ambassador (Diplomat se asi nepoužije i když, kdo ví).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten článek na zprávy.aktuálně je boží, zejména jeho obrazová část. Bohužel jsem se dostal jen k obrázku č.13, pak jsem dostal záchvat smíchu ... Píše se tam, že cituji: strategie firmy Elton je k nezaplacení. :D Proč je u obrázku leteckých PSII zmiňován v textu Orlík taky nevím, ale to může být jen nešikovná kombinace ilustrativního fota a textu o vojenských speciálních hodinách...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych dal do sekce humor... :-)

 

Hlavně ta galerie... ten strojek ze 70tých let (btw, čí to je? je tam gravírováno chronomag) a povídání o tom, že vydrží věčně. To až uvidí Japonci, tak se posr.. .-)

Zlatý český ručičky... to mě připomíná, že bych se už měl stavit vyzvenout z reklamace zfušovanou krabičku na orlíky...

 

No nic, zájezd z Hoštic v Itálii hadr.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mě taky dostalo... :-)

 

Ten článek na zprávy.aktuálně je boží, zejména jeho obrazová část. Bohužel jsem se dostal jen k obrázku č.13, pak jsem dostal záchvat smíchu ... Píše se tam, že cituji: strategie firmy Elton je k nezaplacení. :D Proč je u obrázku leteckých PSII zmiňován v textu Orlík taky nevím, ale to může být jen nešikovná kombinace ilustrativního fota a textu o vojenských speciálních hodinách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Omlouvám se za nejapný ftípky, ale nedá mi to:

Prim Hirošima............hmmmm, to by na nich jako měl být pořád ten všeobecně známý čas zastavení........ ušetří se za strojek, nebo to se strojky prim vyjde nastejno ?

Prim Stalingrad ........ hmmmm, jako přídavnou funkci bych doporučoval lihový teploměr, to by mohlo zabrat, měří prý do -70°C.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Hirošima by hlavně měly mít radioaktivní luminiscenci.

To je fakt. Ale nesmí být vidět, ta luminiscence, a ani se o ní nesmí mluvit !!Měly by to být hodinky zahalené strašlivým tajemstvím. Celé by měly být zalité v malinkém betonovém sarkofágu a nosily by se na speciálním strapu protkaném ostnatým drátkem...Jednou za hodinu by ohlašoval aktuální čas malý dvouhlavý mraveneček, který by vylézal puklinou v betonu...

 

Jo- a pořadník zájemců by samozřejmě podléhal naprostému utajení!!

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...