Přejít na obsah

Ake Damasko?


vrcan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chmatol som po dobrej cene, preto ta rychlost :-) Ale nakoniec to padlo a som na zaciatku, takze mozno este prehodnotim model :-) Kupovat za fulku nebudem, nie pri nemeckych hodinkach, kde si to american kupi o 20% lacnejsie (a dph a clo neplatia potom ani lokalne, vacsinou, viem z WUS).

Ale Hasno, ano, vystihol si to... a sa divim ze som si to skor nevsimol, su neodolatelne...

 

 

 

Tuzba zbavit sa nie je takmer nikdy, ale potreba je casto koli financovaniu niecoho dalsieho... kedze plati, ze vzdy su lepsie tie hodinky, ktore este nemam :-) Cize, nikdy nepredavam koli tomu, ze by ma hodinky omrzeli, to nikdy nestihnu pochopitelne za tych par tyzdnov/mesiacov...

 

tak to je skoda ze to nevyslo. to uz by si stihal aj damasko zraz. 

Ja obcas lutujem ze nemam model s lunetou a kedze da36tky nesmiem predat tazko vyberat dalsie damasko. urcite chod to hociktorej varianty s lunetou, je jedinecna, lepsiu som este neokusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakoniec bude z ineho zdroja, DA44 ako bolo v plane, ale nejaky tyzden to potrva... Velmi sa tesim a vela si od nich slubujem :-) Dovtedy mozno zozeniem nejaky hruby hnedy kozeny remen... vsetky co mam su sirsie... Neviem ci ich budem nosit na orig remeni, mam z neho zmiesane pocity, co sa tyka dizajnu, a celkovo sa mi pacia hrube kozene remene k tool watchom... viem si to predstavit na presne takomto:

post-13937-0-70025000-1429190501_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Take planuji koupit sedy remen. Pekne to mas.Zatim jsem spokojeny se zelenym odrbanym canvasem.

A s tim zelezem mas naprostou pravdu. Chtelo by to ICE HARDENED spony a poutka. Treba nekdy...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo remen se mi libi, ale vybehla mi po nem virazka, tak sel do supliku... Absence ice hardened spon a poutek asi jen tak neskonci, ale vzhledove by to mohl vynahradit titan... Nemel jsem jeste moznost primeho srovnani, ale vzhledove je dost podobny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo remen se mi libi, ale vybehla mi po nem virazka, tak sel do supliku... Absence ice hardened spon a poutek asi jen tak neskonci, ale vzhledove by to mohl vynahradit titan... Nemel jsem jeste moznost primeho srovnani, ale vzhledove je dost podobny.

fuuha, vyrazka po remeni? Snad to je len tou gumou zospodu a teda zaparenim...

 

urcite skusim aj 20mm isofrane... NATO ani nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite skusim aj 20mm isofrane... NATO ani nie...

Az je budes mit, tak nahod fota, by me zajimalo, jak vypadaji Decka na Isofranu. :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Me k jakymkoliv Damasko isofrane proste nejde. Naopak original kaucuk je velice vhodne zvoleny remen, ktery jim slusi. Nemluve o materialu, ktery je daleko prijemejsi, nez Isofrane. To je nebe a dudy. Svuj podil ma na tom samotna tloustka Isofrane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me k jakymkoliv Damasko isofrane proste nejde. Naopak original kaucuk je velice vhodne zvoleny remen, ktery jim slusi. Nemluve o materialu, ktery je daleko prijemejsi, nez Isofrane. To je nebe a dudy. Svuj podil ma na tom samotna tloustka Isofrane.

Tomu verim, nemel jsem tu moznost mit na ruce origos gumu od D, ale mam kratce Isofrane na Monstrech a prijde mi pohodlny, hlavne ma uchylka, je orange :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja moc nie som tahovy, najma koli hmotnosti, ale tiez koli absencii takych s mikro regulaciou (ako ma napr. seiko mm300).

No a ten deckovy ma dost velke inkrementy vo velkosti ako sa zda + ma velku a HRUBU vnutornu sponu, podobnu ako maju buterfly tahy, teda obojstranne preklapacky. Tah damasko je isto nieco vynimocne, aj cenovo... a zasluzil by si zrejme samostatne vlakno. Na zrazy nechodim, ale ked budem vediet ze niekto ma a prinesie damasko tah, tak specialne koli tomu pridem.... lebo inak je to mazec  500 EUR ked neviem ci sadne. Tiez nemam rad ostre hrany, snad to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me k jakymkoliv Damasko isofrane proste nejde. Naopak original kaucuk je velice vhodne zvoleny remen, ktery jim slusi. Nemluve o materialu, ktery je daleko prijemejsi, nez Isofrane. To je nebe a dudy. Svuj podil ma na tom samotna tloustka Isofrane.

 

Jsem stejného názoru názoru isofrane je dost tlustý na hubenější nožky Damasko. Navíc je přeci made for divers:-)

Já můžu jen doporučit Hirsch performance, když ne origo. Origo je pěkný ale dost se pod ním potí ruka ten dirovaný Hirsch je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je škoda, že se nedají sehnat kovová poutka a spony ze stejného materiálu jako pouzdr... Pak by to bylo úplně jinde.

 

Pokud vím tak Gnomon watches prodává nato s železem s matnou úpravou. Samozřejmě to není ice hardened, ale jestli si to dobře pamatuju, tak vzhledově je shoda je 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...