Přejít na obsah

Hodinky INVICTA NAGANO 1998


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

prosím o radu. Mám možnost koupit zlaté hodinky INVICTA RESERVE, které byly předány v roce 1998 hokejistům za výhru zlaté medaile na olympijských hrách v Naganu. Nejsem sběratel a nevyznám se v hodinkovém světě. Mám zájem je koupit, protože se jedná o vyjmečný kousek. Na zadní straně je vygravírované logo hokejisty lemované slovy ,,Síň slávy českého hokeje". Prodávající k tomu přikládá i certifikát originality a pravosti. Hodinky jsou nenošené v krabici. Mohl by mi někdo poradit na co si mám dát pozor a jakou mají hodnotu?

 

Děkuji Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak papir snese vsechno ale zatim jsem neslysel o oficialnim zastoupeni Invicty v CR a o servisu uz vubec ne. Pokud ale hledas pro sebe definitivni hodinky tak do nich. Pochybuju ze by je tady nekdo koupil. Takze by byly tvoje ..... navzdy nafurt definitivne :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hod to sem ( fota ), to bude nejaka jejich limitka. Nevim o tom, ze by hokejisti dostali TOTO, :) a zrovna v Naganu, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady o tom něco je:

http://iluxus.cz/2012/04/03/invicta-sve-sliby-plni/

 

Je to velká paráda...

Uzasne :(, tak uz snad netreba ty fotky, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houby, seagull tam není, to by si tam nemohli nalepit swiss made. Do těchhle modelů se cpou normální 7750, pokud vím. 

 

Nicméně těžko říct, zda tazatel myslí tohle, protože s naganem to nic společnýho nemá a je to relativně nová limitka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že bych detailně zkoumal ciferník se říct nedá. O to víc nechápu, že je to "postavené na základech 7750". Každopádně podobných hodinek bych si vážil jen tehdy, kdybych Nagano sám vyhrál a ještě by pro mě měly hodnotu spíš sentimentální než finanční. Je blbé, že ale kecáme o něčem, co zatím nikdo neviděl :-)

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...