Přejít na obsah

Sinn 240 St


kubson

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Nějak mi uniká smysl prohození minutových a hodinových indexů - tj. krátká hodinovka ukazuje na minuty a minutovka k hodinám na otočné lunetě, notabene u hodinek původně koncipovaných jako "potápko-pilotky"? Ať se té "limitce" klidně říká "gmt pro chudé", ale přijde mi to ještě pitomnější než původní provedení se dvěma šedesátkovýma stupnicema...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle limitka se mi libi i pres vyse uvedene rekneme nedostatky, souhlas s Andym, ta oranz vterinovka nema chybu.

Jinak ten remen s tou podlozkou vubec, bez ni je paradni. Ta podlozka jen zvysi vysku hodinek a pekne se pod nim bude parit ruka.

Stejne bych od Sinn opet sahnul jinam :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k mýlce že jen tak z plezíru na Sinn kydám hnůj: ty "nelimitkové" (a IMHO hezčí) KFLovy jsem měl předloni na ruce a vůbec nebyly škaredé. Akorát při pohledu na ciferník jsem nedokázal vytěsnit maličké ale jinak geniální "kosmonautky" s evidentně identickýma rafikama, odpočívající mi v hodinkovnici - a co pak jiného dělat, než začít na tom Sinnově extrudovaném bezpohlavním derivátu začít "hledat mouchy"?  :whistling:

fortis.jpg

Dvoukorunkové pouzdro Sinn je prvoplánově hezké ale jinak celkem nepraktické, strojek stejný, ručky stejné, ciferník s vnitřní lunetou u obou germánů nelogický - a kupovat si další hodinky s 2836 jenom kvůli hezkému tahu?  :sad01_anim:

 

PS: Firnajs, teď abych se sebral a šel do trezoru obměnit obsah winderu...  :rolleyes:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...