Přejít na obsah

Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bedjasson

Zdarec

Jelikož se blíží naše cesta do továrny zaslíbené, zakládám toto vlákno pro smysluplné dotazy, které zkusíme přednést Konrádovému božstvu a co zjistíme, předáme mezi vás. Prosím kikoty, aby si nechali chytré poznámky a urážky do jiných vláken...takže prosím o věcné a smysluplné dotazy.

Moc děkuji předem.

 

 

People už začal: Bude skeleton?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přilepí gumičku a je to! :clap:

 

Mě by zajímalo, jestli chystají nějaké modely s kovovými ručkami a orámovanými indexy.

No ne,ja to myslim vazne.To by ta koncovka musela bejt z mekciho matrose,nez zbytek naramku a pouzdra,pokud to bude ze stejnyho testa,otlak tam bude,urcite ne tak markantni,jako na oceli,ale bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

No ne,ja to myslim vazne.To by ta koncovka musela bejt z mekciho matrose,nez zbytek naramku a pouzdra,pokud to bude ze stejnyho testa,otlak tam bude,urcite ne tak markantni,jako na oceli,ale bude.

Myslis, ze mekcim materialem nemuzes poskrabat tvrdsi? To je omyl...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis, ze mekcim materialem nemuzes poskrabat tvrdsi? To je omyl...

Taky jsem si driv myslel ze to nejde, ale u U1 je to dobre videt na spone, kde je tegiment pouze na vnejsich soucastech spony a je tam misto, kde na sebe doseda cast  s tegimentem a cast bez tegimentu a otlacene jsou obe casti, ta s tegimentem znatelne mene, ale otlacena je :smile_anim:

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

No,prijde mi to logicky,naopak nechapu,proc by to treba prave tady Konrad vymejslel...to je vse,co k problematice otlaku reknes? :cheers:

Toz co k tomu rict ? :) Nejaky otlak tam s nejvetsi pravdepodobnosti bude. Samotneho me zajima, jak bude vypadat ona cast pouzdra po pul roce noseni. Urcite se na tenhle problem zeptame. Sam mam totiz o ten tah cim dal vetsi zajem. Jak koukam na ruzne fotky s tahem, libi se mi kazdym dnem vic a vic. Myslim, ze kdyz bych ho nasadil, nejspis bych ho uz nesundal. Ty hodinky na nem vypadaji proste nejlepe. Takze vlastne zadny problem:) Priznam se, touzim po nem. Je skvely. Kombinace ice-hardened a titan grade 5. Tohle je vysoky level...

Za 15k si clovek pravda muze koupit dalsi hodinky, no dal bych prednost tomuhle strojarskemu made i germany skvostu :)

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prave ono,myslim,ze kdyby sis ho uz koupil,nechtel by si ho sundavat.Predpokladam,ze sam by si ho tam zpet tezko daval,ze?Pokud jsem tedy spravne pochopil to jeho vsazovani ve fabrice...

No,kdo jinej by za nej mel vyvalit takovej ranec,nez ten,kdo timhle brandem zije.Jsem zvedavej,jaky budou ohlasy treba po roce noseni.A propos,o kolik se zvysi vaha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pekne zistenie, ze najlepsie vyzeraju na tahu... to plati pre vacsinu hodiniek podla mna... ale, hmotnost ide hore, tah sa zarezava, nemoznost zmeny velkosti pocas dna... a nehovoriac o velkych inkrementoch v nastaveni u damaska. Ale stve ma to, chcel by som ho tiez, rad by som si priplatil ale tieto veci a obavy ma asi nepustia dalej.... :-(

 

Asi proste budem na veky netahovy koziar a gumák :-)  Ale suhlas, na tahu su paradne...

 

ps: velmi by ma zaujimalo, nakolko su vnutorne hrany ostre. Niektore tahy to maju az neuveritelne zle.... ak by bol OK, asi by som neodolal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...