Přejít na obsah

Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

pisal som do damaska mail s navrhom, nech ku kazdemu tahu dodaju dva linky dlzky 125% povodneho linku. Ked sa da iba jeden namiesto povodneho, bude predlzenie o stvrtinu dlzky bezneho linku. Ked sa daju oboje, na kazdu stranu jeden, bude to ako half link a aj sa zachova symetria. Cize bude k dispozicii inkrement 1/4 dlzky bezneho linku. To by nahradilo klasicku mikroregulaciu na beznej spone. Co poviete, blby napad, alebo pouzitelne? 25% predlzenie linku este neurobi opticky az taku galibu na samotnom linku, bude tam vacsia medzierka, ale este OK.

A potom si ten tah kupim :-)

 

Alebo nech vymyslia mikro regulaciu kde sa da menit velkost bez nastroja priamo na spone iba tlacidlom, to by bola pecka....

 

ocividne ich to napadlo skor ako mna :-) pozornemu oku to na fotke neujde... teraz som ju nasiel na WUS...  takze takto funguje mikro regulacia damasko tahu, parada...

post-13937-0-52622600-1429645603_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta díra v tahu vypadá vypadá parádně :thumbsdown_anim:

Zajímá mě inhouse ve 40mm pouzdře, ale hlavně, jestli jsou schopni udělat i třeba stávající inhouse(dk10) se žlutou vteřinovkou a žlutým Si, zkrátka co je červené udělat žlutě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ta díra v tahu vypadá vypadá parádně :thumbsdown_anim:

Zajímá mě inhouse ve 40mm pouzdře, ale hlavně, jestli jsou schopni udělat i třeba stávající inhouse(dk10) se žlutou vteřinovkou a žlutým Si, zkrátka co je červené udělat žlutě.

Dira ??? Kde ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Nevsiml jsem si toho, ani kdyz jsem ho mel na ruce. Mozna tam tyhle vetsi dilky nebyly, tezko rict. Ja tuhle dan za mikroregulaci beru. Nijak mi to nevadi. Souhlasim s Vrcanem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie je to prototyp, ale foto od typka co ma 36 aj 38 :-) a zvazuje ktory si necha... Tu foto urobil ako demonstraciu, ze tah mu sadol aj na novu 38

 

Ta mikro regulacia je podla mna genialne vymyslena, lepsie sa to neda... a clovek si to sotva vsimne, kedze je to podlozene sponou ako pize bandi

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevsiml jsem si toho, ani kdyz jsem ho mel na ruce. Mozna tam tyhle vetsi dilky nebyly, tezko rict. Ja tuhle dan za mikroregulaci beru. Nijak mi to nevadi. Souhlasim s Vrcanem.

Nevím, jaký tah si měl na ruce, ale na mém tahu ty mezery nejsou. Resp. jsou všude stejné, viz foto.

 

Jsem trochu slepý a nejsem si jist, o čem tady mluvíte, když zmiňujete mikroregulaci. O tom, že na té fotce z WUS jsou poslední dílky u spony trochu kratší?

post-1280-0-56397700-1429688806_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jaký tah si měl na ruce, ale na mém tahu ty mezery nejsou. Resp. jsou všude stejné, viz foto.

 

Jsem trochu slepý a nejsem si jist, o čem tady mluvíte, když zmiňujete mikroregulaci. O tom, že na té fotce z WUS jsou poslední dílky u spony trochu kratší?

 

nie nie su, tie posledne su take iste dlho ako vsetky dalsie. Akurat tie predposledne su dlhsie, cize splnaju funkciu mikroregulacie. Na tvojom tahu su vsetky rovnake... mozno mas pribalene taketo dlhsie, skus pozret a napis pls. Mozno to davaju standardne, ale mozno treba o to poziadat.

A pozri lepsie foto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď tomu nerozumim zase já.

pod pojmem mikroregulace si představim nějakou vyfik.undaci na sponě kterou mohu v libovolný čas "aktivovat"pro uvolnění tahu.

ne že si budu nosit články a šroubovák sebou a budu to přehazovat až mi opuchne ruka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď tomu nerozumim zase já.

pod pojmem mikroregulace si představim nějakou vyfik.undaci na sponě kterou mohu v libovolný čas "aktivovat"pro uvolnění tahu.

ne že si budu nosit články a šroubovák sebou a budu to přehazovat až mi opuchne ruka......

přesně si mi to vzal z huby,taky ji tam marně hledám,tohle s mikroregulací přece nemá nic společnýho...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně si mi to vzal z huby,taky ji tam marně hledám,tohle s mikroregulací přece nemá nic společnýho...

je to Damasko, tak je to revoluční, bezchybné a tak to má bejt a případná díra je záměr :cheers:  (namísto půlčlánu jedenapůčlánek,  úžasné..). A co teprve Apple, ti to s tahem vychytali poměrně slušně na to, že se jedná o první pokus a to jako fakt.

 

Ještě  dotazům - co luminiscence, plánuje se nějaký posun "výš a zářivěji" ?

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to Damasko, tak je to revoluční, bezchybné a tak to má bejt a případná díra je záměr :cheers:  (namísto půlčlánu jedenapůčlánek,  úžasné..). A co teprve Apple, ti to s tahem vychytali poměrně slušně na to, že se jedná o první pokus a to jako fakt.

 

Ještě  dotazům - co luminiscence, plánuje se nějaký posun "výš a zářivěji" ?

ale já to nemyslím jako rejpání,jen podle mě mikroregulace má být řešená na sponě,ne přidáváním/ubíráním článku/půlčlánku..to moc praktický není...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já to nemyslím jako rejpání,jen podle mě mikroregulace má být řešená na sponě,ne přidáváním/ubíráním článku/půlčlánku..to moc praktický není...

Samozřejmě. Byť se mi líbí "industriální styl", praktické to moc nebude (ale kdo ví, třeba se najde místo na šroubováček  integrovaný ve sponě). Taky si rád ubírám a přidávám, hlavně v létě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Kam by jste tu mikroregulaci na spone chteli dat? Vzdyt je celou dobu rec o regulaci na tahu, ne na spone. Prizpusobit si delku tahu pomoci dilku tak, aby pokud mozno sednul co nejlepe. :)

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem relativně dost tahů, všechny s mikroregulací. Jednou jsem si to nastavil a pak jsem to nikdy nepřenastavoval. To mi stačí a vyhovuje. Ale u tohoto Damasko bych to potřeboval nějak pořešit, protože tah je bezvadnej, ale nějaký půlčlánek (nebo něco jiného) pro přesnější nastavení mi chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...