Přejít na obsah

Kvalitni repliky (swis movt)


Doporučené příspěvky

V pohodě, nemyslel jsem to zle. Já bych fake třeba na první (možná ani na druhý a třetí) pohled stejně nepoznal. Ani mi o to nejde.. Myslel jsem jen, že ten příklad s reprodukcema obrazů nebyl dobře zvolenej - jako obhajoba svobody sběratelů fejků.. Mě sere, jak se tady ty zloději producírujou a svoje egíčko a malost tady zahalujou do keců o sběratelství, poctivých úmyslech a dobrejch radách.. A taky mě sere, že na to tady vůbec někdo reaguje, včetně mě.. Takže : Kdo se hrabe v hovnech, tomu pak smrděj ruce. Jdu se umejt a jsem pro zavření tohodle vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosenie (kupovane, "zbieranie") replik je pokus zamindrakovaneho cloveka priblizit sa do skupine ludi, medzi ktorych sa vlastnou (ne)schopnostou nikdy nedostane. Hra sa na nieco, co nie je a asi ani nikdy nebude. Ale co, krasa je pominutelna, blbost vecna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par dnu tady nejsem a hle kolik se toho tady za tu chvili stane. V prve rade musim podekovat czchosemu za to ze se neboji vyjardrit svuj a milionu dalsich sberatelu replik nazor na tomto konzervativnim webu, kde ma clovek strach vyslovit slovo replika, aby ho nahodou neukamenovali za ziva. Jednodussi je asi komunikovat tam kde podobne smyslejici lide v klidu mohou mezi sebou vymenovat nazory a zkusenosti na tema kvalitnich replik, sledovat recenze a testy novych cinskych strojku atp. nez zbytecne ztracet nervy tam, kde nema smysl vysvetlovat o cem to vlastne cele je, protoze to stejne nemuze nikdo pochopit. Ostatne koupil-li bych si nekdy skutecny original za 70k, asi bych cloveka s replikami take nenavidel. To je lidske. Ja radeji koupim kvalitni fejk, ktery mi udela stejnou sluzbu a z ktereho mam stejnou radost jako z originalu a za zbyle penize poridim neco uzitecnejsiho jako napr. dovolenou z kterezto vzpominky si narozdil od originalu vezmu sebou do hrobu. Proto se zde czchose nepokousej dale nic takoveho rozpoutavat, vez ze to nema zadny smysl, ale zamer se na stovky moznych diskusnich servru o replikach, kterych je zde pomerne hodne. Absence cesky hovoricich clenu lze lehce resit zalozenim specialniho vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par dnu tady nejsem a hle kolik se toho tady za tu chvili stane. V prve rade musim podekovat czchosemu za to ze se neboji vyjardrit svuj a milionu dalsich sberatelu replik nazor na tomto konzervativnim webu, kde ma clovek strach vyslovit slovo replika, aby ho nahodou neukamenovali za ziva. Jednodussi je asi komunikovat tam kde podobne smyslejici lide v klidu mohou mezi sebou vymenovat nazory a zkusenosti na tema kvalitnich replik, sledovat recenze a testy novych cinskych strojku atp. nez zbytecne ztracet nervy tam, kde nema smysl vysvetlovat o cem to vlastne cele je, protoze to stejne nemuze nikdo pochopit. Ostatne koupil-li bych si nekdy skutecny original za 70k, asi bych cloveka s replikami take nenavidel. To je lidske. Ja radeji koupim kvalitni fejk, ktery mi udela stejnou sluzbu a z ktereho mam stejnou radost jako z originalu a za zbyle penize poridim neco uzitecnejsiho jako napr. dovolenou z kterezto vzpominky si narozdil od originalu vezmu sebou do hrobu. Proto se zde czchose nepokousej dale nic takoveho rozpoutavat, vez ze to nema zadny smysl, ale zamer se na stovky moznych diskusnich servru o replikach, kterych je zde pomerne hodne. Absence cesky hovoricich clenu lze lehce resit zalozenim specialniho vlakna.

Diky. Pochopil jsem, ze to nema zadnou cenu... Nervy tady ztracet s psychopatama co utrati naskudlene penize za original v hodnote 70k a pak poslouchaji blbe kecy od manzelek... jsou nasrani na replikanty... Jojo.. nekteri zrejme nepochopi jak zajimave muze pro nekoho byt sledovani kvality zpracovani replik versus originalu, poznavani rozdilu, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak je to parada. Jen historie vyvoje repliky UPO (Ultimate Planet Ocean) od Omegy je krasna zalezitost. Dnes jiz mame 4th generaci repliky, ktera je dovedena prakticky do dokonalosti a takovych pripadu je vice. Lide si repliky prakticky na forech vyrabi a zdokonaluji komunikaci s vyrobcem sami a to je krasa. Osobne mam tri generace, prvni treti a ctvrtou a miluju je vsechny. Kazda ma sve kouzlo. Take preferuji cinsky strojek v cinske napodobenine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Pochopil jsem, ze to nema zadnou cenu... Nervy tady ztracet s psychopatama co utrati naskudlene penize za original v hodnote 70k a pak poslouchaji blbe kecy od manzelek... jsou nasrani na replikanty...

 

na tyto hodinky se nešetří, možná někdy pochopíš co tím myslím, neschovávej se za sběratele replik, jediný důvod proč si je kupuješ je ten, že na originál nemáš, tak si ve svém neznalém okolí zvyšuješ padělky sociální statut, nemá smysl to dál komentovat, klidně ze sebe dělej pitomce dál ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si zadny statut replikama nezvysuju :D Ani originalem bych nic takoveho nezamyslel, protoze nejsem takovy chudak co potrebuje hodinkama dokazovat jaky je machr. Panove snad si nemyslite, ze drahe hodinky ci drahe auto vypovida o tom jak kvalitni jsem clovek? To by jste mne vazne dojali... To by potom takovy Radovan Krejcir s Omegama na ruce podle vas byl asi nekdo na koho ja nikdy mit nebudu. Asi mate pravdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak je to parada. Jen historie vyvoje repliky UPO (Ultimate Planet Ocean) od Omegy je krasna zalezitost. Dnes jiz mame 4th generaci repliky, ktera je dovedena prakticky do dokonalosti a takovych pripadu je vice. Lide si repliky prakticky na forech vyrabi a zdokonaluji komunikaci s vyrobcem sami a to je krasa. Osobne mam tri generace, prvni treti a ctvrtou a miluju je vsechny. Kazda ma sve kouzlo. Take preferuji cinsky strojek v cinske napodobenine.

Take sbiram omegy... Tedka prave mam spadeno na posledni model seamaster profesional chrono modry - strojek 7750 28800bph Nadhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tyto hodinky se nešetří, možná někdy pochopíš co tím myslím, neschovávej se za sběratele replik, jediný důvod proč si je kupuješ je ten, že na originál nemáš, tak si ve svém neznalém okolí zvyšuješ padělky sociální statut, nemá smysl to dál komentovat, klidně ze sebe dělej pitomce dál ...

Nebudu ti psat jak velkou sbirku a v jake cene mam. Ale nejeden zajimavy original by za tu cenu byl. Mimochodem - nosim PRIM Spartak 40. Repliky mam doma v regalku aby se neposkodily - kaspare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam z asijskych 7750tek strach. Kdyz tak jedine new 7750b1, ale i tak nejak nemam v tento strojek duveru. Proto radeji volim klasicke jednoduche strojky Lemania nebo Unitas s nejmene komplikacemi. Na chronografech mi take vadi, ze velka sekundova rucicka stoji na 12te, mam radeji klasickou sekundovku, ktera plynule obiha cifernik. Jinak designove to je samozrejme o necem jinem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...