Přejít na obsah

Damasko tah


lolohh

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Radik: to chapu, nekomu remen a nekomu tah. Ja bych stale volil tah a nemam zadny problem po 1,5 roce. A remen?... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja bych volil dvoje hodinky - jedny na remenu a druhy na tahu ;)

Jo, tak panacek jde na to od lesa!!! Dostal jsi me na lopatky :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba proto, že nejde rozepnout? :-)

A Afri, zkousel jsi to? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: no, slo by to mozna udelat lepe na ferovku, ale zadny drama to neni. Chce to jen cvik, uz to ani nevmnimam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehké rozepínání tahu, aniž by jsi hodinky v různých situacích ztratil je základ dobré hodinařiny. Aspoň u mě, když přijdu domů na šrot nebo když mi ve stanu dochází síly a hodinek se chci lehce z opuchlé pazoury zbavit, je to základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: to bezesporu a souhlasim a ver mi, ze i s xy promileme nemam problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: to bezesporu a souhlasim a ver mi, ze i s xy promileme nemam problem.

Ale vcelku dost lidí s tímto tahem ano a už je i návod na světě jak ho rozepínat, tak jak to celé mám chápat? Samozřejmě není nad osobní zkušenost, souhlasím :-) Jinak ten tah se mi vizuálně velmi líbí, to zase jako jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, způsob rozepínání tahu není zrovna ortodoxní. Tlačítka jsou tlačítka. Ale když to dostaneš do ruky, zvládneš to i pokud jsi společensky unaven :D Prostě na to šli jinak, což já osobně beru jako klad. Jako průser bych ten tah rozhodně neoznačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: kolik lidi tady ma ten tah? Odpovim Ti par. Navod jsem nepotreboval, staci si najit svuj drif na to. I kdyz Vojta to vyzistil ofiko, coz priznavam, na to bych asi neprisel. Hlavne nechapu proc obyc tah na obyc hodinkach vzrusuje tolik lidi :) .

Stale resi cenu, jestli jde rozepnout atd.

Ty jo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim, jestli to dokazou ale muzu to vyzkouset :)

Na druhou stranku veci, pokud to nesvedou, tak si muzes byt jist, ze Ti je nesundaji lehke devy hostinske v zapadlem horskem udoli. Pri Tvem vystupu na horsky vrchol priteli :) . Ze? :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My tady hlavně mluvíme o prkotině. Jen si představte, kolik lidí ve vašem okolí se vám diví, že nosíte hodinky. Proč, když jsou mobily? A když už to někdo pochopí, ptá se, proč nosíme mechaniku, když quartz je přece mnohem přesnější? A stejně je to s tímhle tahem. Nikdo z nás ho nenosí proto, že by musel, ale proto, že chce. A o tom to je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim, jestli to dokazou ale muzu to vyzkouset :)

Na druhou stranku veci, pokud to nesvedou, tak si muzes byt jist, ze Ti je nesundaji lehke devy hostinske v zapadlem horskem udoli. Pri Tvem vystupu na horsky vrchol priteli :) . Ze? :)

To je pravda :-) Také věřím že všechno špatné může být i k něčemu dobré... Někde bych si ho chtěl omakat, docela mě ten tah zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych nerekl, ze tah nejde rozepnout, ale ze je na to potreba najit spravnej grif. Zapnutej na ruce vypada dokonale celistvy, neprerusuje ho zadna spona, ale to ma za nasledek, ze clovek hned nevi za co to vzit. Jako za boky? Podebrat? Musi SI na to prijit. Ve srovnani s rozepinanim spony u LHC je deckovej tah jeste parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...