Přejít na obsah

Seiko Samurai (white)


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Povrch lunety neodolá škrábancům od tvrdého předmětu (třeba klíče), ale určitě by se něměla snadno ošoupat. Na internetu jsou navíc k sehnání náhradní lunety, takže v případě velkého poškrábání se jednoduše vymění luneta a hodinky jsou jak nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To saboter:

Jo kupoval jsem je je u Higuchiho, přesně ty titanovy. Ale nejak mi zustaly na celnici. Z toho, co mi píšou nejsem vůbec moudrej.

Ak môžeš tak sme napíš priebeh tej transakcie .. aj obsah listu z colnice ... nech sa ostatný môžu poučit. :D Môžeš tomu založiť aj vlákno. Niečo ako "Nákupy u Higuchiho".

Hlavne daj vedieť ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo neboj, zatim jsem ale dost naštvanej, problem je asi v tom, že - teda co píšou "obsah zásilky není odesílatelem jednoznačně deklarován, není tedy možno rozlišit zda se jedná o zásilku neobchodního zboží pro osobní spotřebu nebo o zboží obchodního charakteru."

Jinak to problematicky vubec nebylo v podstatě jsem zaplatil ve čt nebo pá přes paypal, v sobotu je odeslal a patrně včera už na celnici byly.Tedy z Japonska sem asi 3 dny, jsem zvědav, kolik zabere vzdálenost Celnice Praha- Most

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No píšou že mám zavolat - ale když norm člověk jde z práce a vyzvedne na poště dopis, tak je pozdě na jakykoli hovory.Hlavně to musíš číst tak 5x a pak stejně nevím jak to je, protože v určité pasáži dopisu už píšou jako, že se jedná o obchodní balík. Zmiňujou tady asi 3 kanceláře, atd atd

Nehledě k tomu, že tam jsou popsaný úřední hodiny ve st do 18.00 já volal asi v 16.30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...