Přejít na obsah

Seiko Samurai (white)


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes jsem se byl podívat v hodinářství v přízemí nákupního centra Flóra. Mají tam i hodinky od Seika. Bohužel samé modely na baterky kromě dvou nebo tří kousků 5. řady (cca 2800,-). Budme vděčni za Ebay:-). Občas mi přijde že v čechách kromě zančky Prim jsme 100 let za opicemi v nabídce a cenách hodinek v kamených obchodech i na internetu :-( Například v Dublinu mají výrazně větší nabídku a Dublin není zase až tak velké město...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dehyd: no, safi je rychlejsi...dik, jinak se pokusim zprostredkovat nejaky DIY test presnosti a tak, jinak prvni dojmy:

1) super hodinky za super cenu, libily se mi na netu a jeste vic se mi libily ve skutecnosti

2)maly me neprijdou jako safimu a to si troufam rict, ze mam vetsi ruku nez safi

3)zatim jeden negativni dojem, pro me nezvykle proporce rucek a indexu me delaji potiz odecist cas hned...proste mrknu na ně a...nezvyk...musim mrkat trochu dyl...teda radove jsou to sekundy ;)

p.s. to safi: dosel ti ten mail, ze zasilka dorazila v pohode?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ted jenom dočasné. Potápěčské hodinky už měnit nebudu, za rozumné peníze není nic lepšího. Nové Poljoty které mám vybrané (předběžně) nabízejí také téměř vše co člověk může od hodinek rozumě žádat (až na švýcarský strojek a safírové sklo).

 

Je pravda že kdybych si je koupil hned na začátku tak ušetřim tak cca 2000 CZK :-) ale o tom je život :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
dneska dorazily, opravdu pěkné, masivní a přitom stále poměrně elegantní hodinky

Odkaď jsi je přesně kupoval?

Poljoty www.poljot24.de

Seiko SKX033K2 na www.21jewels.com

Seiko Samurai na ebay.com (pokemonyu)

 

Jinak jsem si na internetu přečetl pár článků na téma hodinky Invicta 8926 - na internetu, zejména v americe to jsou velmi známé hodinky, velmi populární. Neodolal jsem si je a objednal tak se za pár dní můžete těšit na recenzi.

 

Založím k tomu vlastní vlákno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...