Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Doporučené příspěvky

 Načo je dobrý hlídač spánku?

No, kdysi jsem měl v telefonu apku, co mi spánek hlídala. Pokud si dobře pamatuju, byl jsem čilejší, vyspalejší. Nebylo tolik únavy. Takhle mi třeba chybí blbá půl hodinka / hodinka spánku a ani o tom nevím. Za pár dnů se to jakoby nastřádá a pak jsem zbytečně unavený, což se projevuje na náladách, výkonu, paměti apod. O víkendu zase spím třeba zbytečně dlouho.

Chci si ověřit, jestli si to jen nalhávám, nebo to tak skutečně je a pokud ano, i se tím nějak řídit. Proto bych na začátek uvítal nějaký levnější náramek a pokud to bude fungovat, poohlídnu se nejspíš po něčem lepším. Ale pokud ne, nechci za takovou "blbost" zbytečně utrácet..  :oneeyed02:

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jiří_99: oficiální aplikace sice miband pro Windows mobile nemá, ale jsou tu aplikace třetích stran, které celkem obstojně fungují. Chvíli jsem WM10 používal a pokud si dobře pamatuju tak jsem našel 2 appky - bind mi band a druhá mi band buddy. Jinak náramek jako takový si myslím že s PC propojit nejde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Za ty peníze se to určitě dá. (y) Je to na mě ale zbytečně velký "krám"..  

Já měl spíš na mysli nějaký ten náramek. Pokud možno nijak nápadný. Jde mi spíš o něco, co mi změří ušlé kroky, spálené kalorie a hlavě "hlídač" spánku.. 

 

Mam presne stejne pozadavky, nasel jsi neco, co by vyhovovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemělo by to hlídání spánku být naopak, tj. hlídat fáze spánku a vzbudit ve chvíli, kdy je to pro organismus optimální? (Nastavím budíka např na 6:00 a vzbudí mne to ve fázi spánku, kdy to není nějaká ta hluboká fáze, ale samozřejmě nejpozději v 6.00)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale právě spousta náramků má jenom buzení v pevně stanovený čas. Já jsem měl nejlepší zkušenost s náramkem od Sony, tam mi to vždycky zavibrovalo, otevřel jsem oči a zjistil jsem, že jsem vlastně už docela vzhůru (a je mi jedno, jestli to byl placebo efekt, hlavně že to fungovalo :D ).

 

A s tím hlídáním spánku, Jawbone mi pro změnu psal, když jsem třeba měl málo hlubokého spánku, a napsal rovnou i doporučení, co dělat, abych spal líp... A samozřejmě to není tak, že náramek napíše a jdeš spát - spíš se mrkneš, že jsi toho za poslední tři dny moc nenaspal, tak tě to nějak podvědomě požene do postele dřív... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že to tu sleduju, protože o náramku uvažuju ( krokoměr je pro mě u pasu nepohodlnej a už jsem jich pár zničil ), ale aby mě radil se spánkem, to po něm nepožaduju. V tomhle bude mít YPO pravdu, pak mě doporučí, kdy na záchod? :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já vám nevím klucí .... žiju asi v bludu, že si tělo řekne samo kdy mám vstávat, kdy si mám jít lehnout, kdy mám jíst a kdy jít na pivo .... určitě vím, že se nikdy nebudu řídit aplikací, kterou vyrobil v kantonu běďarovitej floutek a dobyl s tím svět ..... fak to tak nežerte a běžte občas ven ..... svět je ještě skutečnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz jen rozesmiva jen to, ze někdo veri naramku, ze mu zlepsi život a kvalitu spanku :-))) Ale jak se říká, placebo efekt je nekdy k nezaplaceni. Kosmodisk a podkoleni pásky proti boleni zad jsou toho důkazem.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mi cokoliv pomůže v pět ráno aspoň trochu příjemněji vstávat, tak to beru všemi deseti :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

V 5 rano jsem rad,ze ziju :-))). Ale jo,ma to jen pomoct,ne se podle toho bezhlave ridit. Ja jak pisu,chci primarne krokomer a tyhle dalsi funkce rad ozelim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam presne stejne pozadavky, nasel jsi neco, co by vyhovovalo?

Prozatím mi nejlíp vychází Xiaomi Mi Band S1. 

http://infoek.cz/xiaomi-mi-band-1s-vylepseny-chytry-naramek-pro-windows-ios-a-android/

Zatím jsem jej ale nepořídil, takže z praxe nemůžu zhodnotit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to určitě fajn, že ten náramek muže vzbudit pravě v ten moment, když moje tělo na to nejvíc připravené. Ale mám pocit že to nebude 6 rána. A pokud nevstanu v 6 rána, tak zaspím do práce. Nebo ho pro začátek raději používat jenom o víkendech? 

 

Uvažoval jsem o něm hlavně kvůli tomu chytrému budíku, nebo radši stanout pro začátek nějakou tu aplikaci do mobilu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...