Přejít na obsah

Kdo má v trávě PRIM


afrikab

Doporučené příspěvky

Vytáhl jsem ze šuplíku staré Primky po dědovi a jal se ostestovat, co udělají 3 close-up předsádky našroubované na sebe.

 

Kromě fotky "CZECHOSLOVAKIA" jsou všechna všechno fotky bez ořezu, jen zmenšené a s přidaným rámečkem. Docela dobré macro, možná 1:1 (nevím, jak se to počítá), ale pořád je to málo.

 

Pro doplnění, na fotce je kalibr 52 - mimostředná sekundová ručka, průměr 25,00 mm, výška 4,40 mm, 15 rubínů, 18 000 kyvů/hodinu ? 2,5 Hz, ukazatel dne v tydnu.

 

Docela mě překvapilo, že strojek je jako nový. Jen polámaný, asi tak nejpíš 30 let;)

post-520-1187290544.jpg

post-520-1187290566.jpg

post-520-1187290592.jpg

Upraveno uživatelem afrikab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytáhl jsem ze šuplíku staré Primky po dědovi a jal se ostestovat, co udělají 3 close-up předsádky našroubované na sebe.

 

Kromě fotky "CZECHOSLOVAKIA" jsou všechna všechno fotky bez ořezu, jen zmenšené a s přidaným rámečkem. Docela dobré macro, možná 1:1 (nevím, jak se to počítá), ale pořád je to málo.

 

Pro doplnění, na fotce je kalibr 52 - mimostředná sekundová ručka, průměr 25,00 mm, výška 4,40 mm, 15 rubínů, 18 000 kyvů/hodinu ? 2,5 Hz, ukazatel dne v tydnu.

 

Docela mě překvapilo, že strojek je jako nový. Jen polámaný, asi tak nejpíš 30 let;)

 

Ty má můj táta :sleeping_03anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...