Přejít na obsah

co říkáte na tydle Longíny?


midloch

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jaj bože Longines a Orisy jsou moje slabá stránka, ale obávám se, že na tohle mě nepřispěješ ty ani všichni svati / že bych se přeptal u Lucifera ? / Stály by za to.

 

A k Master collection,myslím,že nekteré moje hodinky nejsou až tase tak špatné, ale od té doby co jsem si koupil model z této řady nepřesvědčil jsem se abych si vzal na ruku jiné absolutní spokojenost.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longines Master Collection Retrograde Power Reserve

 

44 mm, velký strojek ETA Valgranges - rád bych je viděl na ruce. Longines Master Collection se mi víc a víc líbí. Krásně symetrickej ciferník, žádný ukousnutý čísla, pro mě paráda.

 

longretro2.JPG

 

Kde jsi objevil tu fotku? Nikde ji nemohu dohledat. Ani na oficiálním sajtu. A ani nechápu ty ukazatele a účel tlačítek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi objevil tu fotku? Nikde ji nemohu dohledat. Ani na oficiálním sajtu. A ani nechápu ty ukazatele a účel tlačítek.

Fotka je z TimeZone.com, kde chlápek jménem Jorge Merino pravidelně představuje nový modely hodinek. Ukazatele nejsou tak složitý: ukazatel dne v týdnu, datumový ručkový ukazatel, který se po proběhnutí měsíce vrací na jedničku (retograde), rezerva nátahu chodu a druhá časová zóna (opět regrograde).

Asi má Longines pomalýho správce webu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Jen naokraj, mě Longines absolutně neoslovuje s jedinou čestnou výjimkou a tou je zde již zmiňovaný model Clou de Paris ten se mi jeví jako velice zdařilý i když zde kritizovaný.

 

P.S. neznáte cenu ?

 

ClousdeParis.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka je z TimeZone.com, kde chlápek jménem Jorge Merino pravidelně představuje nový modely hodinek. Ukazatele nejsou tak složitý: ukazatel dne v týdnu, datumový ručkový ukazatel, který se po proběhnutí měsíce vrací na jedničku (retograde), rezerva nátahu chodu a druhá časová zóna (opět regrograde).

Asi má Longines pomalýho správce webu ...

 

Dobrá, ale kčemu pak ta chronografová tlačítka? Kolečko na 10 může mít něco společného s druhou zonou. To jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chceš jako všechno překlápět přetáčením přez půlnoc? :)

 

To určitě ne. Ale slušné hodinky mají tlačítka na korekci kalendáře zapuštěná, tisknou se hrotem, a netváří se jako tlačítka chronografu. Už jenom z důvodů praktických, aby nedocházelo k náhodnému stisku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen naokraj, mě Longines absolutně neoslovuje s jedinou čestnou výjimkou a tou je zde již zmiňovaný model Clou de Paris ten se mi jeví jako velice zdařilý i když zde kritizovaný.

 

P.S. neznáte cenu ?

 

Mel jsem je na ruce a v realu vypadaji velmi zajimave. Chce to videt nazivo. Ofic. cena v CR je tusim 63k.

Zde jsou za polovinu: http://www.authenticwatches.com/longines-h...l270441601.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen naokraj, mě Longines absolutně neoslovuje s jedinou čestnou výjimkou a tou je zde již zmiňovaný model Clou de Paris ten se mi jeví jako velice zdařilý i když zde kritizovaný.

 

P.S. neznáte cenu ?

 

ClousdeParis.jpg

 

Pokud budeš ochoten zaplatit pivko, nechám ti chvíli na ruce jedny z Master collection a změníš názor,ale pospěš si tekutý chléb zdraží :cheers:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Pokud budeš ochoten zaplatit pivko, nechám ti chvíli na ruce jedny z Master collection a změníš názor,ale pospěš si tekutý chléb zdraží :cheers:

 

O.K. můžeme se domluvit :cheers:

 

Edit - nemusíme sami, můžeme to pojmout velkoryseji, nemusí být všechny srazy na Moravě, ale taky jednou někde blíž.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som nedávno tiež v Brne slintal na Longines, majú dizajn podľa môjho vkusu. Môj favorit:

post-1984-1194113918.jpg

 

Budu se opakovat ale nešť snad to ostatní přežijí. Na nich je vidět ŽE

Elegance is an attitude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se opakovat ale nešť snad to ostatní přežijí. Na nich je vidět ŽE

Elegance is an attitude

 

 

nieco podobne som si dal kupit v USA cena bola velmi priazniva oproti tomu co stoja v SR a som s nimi veeeeeeelmi spokojny

 

http://www.authenticwatches.com/index.html boli objednane z tohoto shopu a dotycnemu ktory mi ich objednaval priamo v USA prisli domov za 4 dni takze je na nich spolah.Neviem vsak ci posielaju aj priamo do CR alebo SR.

post-1936-1194295500.jpg

post-1936-1194295513.jpg

post-1936-1194295525.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...