Přejít na obsah

Isofrane vs Cuda


ggrand

Doporučené příspěvky

Já mám vyzkoušeno, že pokud je stěžejka tlustší (pozor, jen o fous, aby nehrozilo natržení dutinky v gum? nebo silikonu...ale to snad ani nemusim psát), maličko jí namáznu lubrikačním gelem na bázi silikonového oleje (nesmí být na vodní bázi, ten naopak zasychá a lepí). Dovnitř i ven jde výrazně snadněji :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Měl bych k tomuto tématu dotaz, snad to zde ještě ožije. Nikde jsem to zde nenašel, tak prosím o radu, kde se dá nejlépe Isofrane sehnat. Koupil jsem zde na Foru Omega PO s originál kaučukovým řemenem, nicméně ten se po cca dvou letech poroučel, což mě dost zaskočilo. Vzhledem k této zkušenosti nějak nemám chuť kupovat nový za cca 9 tisíc, tak bych zkusil ten Isofrane, ale nejsem si jist, jak na tom ty Omegy budou vypadat a také, kde ho vlastně koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych k tomuto tématu dotaz, snad to zde ještě ožije. Nikde jsem to zde nenašel, tak prosím o radu, kde se dá nejlépe Isofrane sehnat. Koupil jsem zde na Foru Omega PO s originál kaučukovým řemenem, nicméně ten se po cca dvou letech poroučel, což mě dost zaskočilo. Vzhledem k této zkušenosti nějak nemám chuť kupovat nový za cca 9 tisíc, tak bych zkusil ten Isofrane, ale nejsem si jist, jak na tom ty Omegy budou vypadat a také, kde ho vlastně koupit.

http://isofrane.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

No já je z N.D limits od Frýdla vytlačuji plochým a nikdy netlačím na konec stěžejky, ale po straně na tu tlustou část. Jednou jsem zatlačil na konec a  hroty už nejsou tak napružené a bez hodinek hrkají, prostě to zmáčklo tu pružinku vevnitř moc, že už se do původní délky nevrátila. Nový pár Seiko stežejek 2,5mm 480kč. Tak opatrně při vytlačování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...