Přejít na obsah

Hamilton King Automatic


eagle

Doporučené příspěvky

Poradte prosim overeny e-shop (nieco v europe), kde by sa dali kupit Hamilton King Automatic za co najlepsiu cenu (kozeny remienok, H64455523, alebo H64455533).

Nemozem najist ani odporucanu koncovu cenu, za kolko by sa dali kupit u nas? Ak mate skusenosti s tymto modelom budem rad ak ich tu napisete :))

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám a jsem spokojen,jenže je mám z USA,asi vyjdou levněji ze zámoří i ze clem,ale ruku do ohně za to nedám,e-shopy v evropě moc neznám ale určitě někdo poradí.

http://www.amazon.com/Hamilton-Mens-Khaki-...759&sr=1-51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eagle, v tomhle shopu jsou nejlevnejsi a je overeny. Tak mesic nazpet jsem je tam pres znameho v USA koupil a naprosta spokojenost. Originalni krabicka, kompletni baleni, nove hodinky. Nevim, jak by to bylo s dopravou primo z obchodu do Cech, ale rozhodne z USA vychazeji levneji. Doporucena cena v CR je asi 11500Kc, v USA 375USD. Zkusenosti po mesici noseni se pokusim shrnout - bajecne! Pouzdro opravdu masite, prijemne se nosi, cifernik pekne kontrastni (mam cernou variantu s hnedym paskem). Presnost take skvela, delaji plus par vterinek denne. Snad jedina vytka je ta chromovana luneta, bude nachylnejsi na poskrabani. Pokud se pro ne rozhodnes, nebudes zklamany. Zkus je tu dat hledat, nekde jsem sem daval par fotecek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Poradte prosim overeny e-shop (nieco v europe), kde by sa dali kupit Hamilton King Automatic za co najlepsiu cenu (kozeny remienok, H64455523, alebo H64455533).

Nemozem najist ani odporucanu koncovu cenu, za kolko by sa dali kupit u nas? Ak mate skusenosti s tymto modelom budem rad ak ich tu napisete :))

Dik

Tyhle mám taky z USA, naprostá spokojenost, i když ze začátku, upřímně, jsem byl skeptický. Ale ted musím konstatovat, že jsem si je víc než oblíbil a můžu jen doporučit. Mám verzi s hnědým koženým řemenem - paráda! Doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po letech...

Ahoj, moc toho tu o Khaki King Automatic není, tak přidávám své.

Koupené zde v inzerci. Je to ta první verze, se strojkem ETA 2834-2 a vyšší frekvencí 28800 bph. Ciferník není úplně černý, jak je na všech fotkách, ale občas na světle chytne nádech do zelena.

 

 

post-66030-0-00310900-1568874218_thumb.jpg

post-66030-0-20215500-1568874232_thumb.jpg

post-66030-0-04287500-1568874244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...