Přejít na obsah

IWC Connect


sharz

Doporučené příspěvky

Musi držet s dobou, nedá se nic dělat. Nedávno jsem četl, ze právě smart watch mužou ohrozit prodej mechaniky stejně tak, jako to udělal příchod quartzu. Mont Blanc to má pěkně v tom řemínku, a o Iwc toho zatím moc neprozradili, tak těžko spekulovat. ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi držet s dobou, nedá se nic dělat. Nedávno jsem četl, ze právě smart watch mužou ohrozit prodej mechaniky stejně tak, jako to udělal příchod quartzu. Mont Blanc to má pěkně v tom řemínku, a o Iwc toho zatím moc neprozradili, tak těžko spekulovat. ..

Tak kdyz to psali, tak to bude zrejme pravda ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartwatches by mohly do budoucna ohrozit 'fashion' hodinky, což by, dle mě, vůbec nemuselo být na škodu.

 

Edit: Směřujeme k 'tlusté čáře'?

Smartwatch jsou imho v kategorii fashion hodinek, jenom jejich technicky našláplý (asi tak dva měsíce držení tohoto statusu od data koupě.. :D) "higher end" ;)

 

Klik, máš Rolex, klik a máš IWC, to už není žádná sranda kluci :-) teď přemýšlím, kde se o tom psalo, asi nějaký watch magazín....

no.., právě že nemáš :D :D  osobně o mechaniku taky nemám vůbec strach, alespoň ne za mého života.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartwatche asi mechaniku nijak zvlášť neohrozí, ale vypadá to že mají před sebou velkou budoucnost, jinak by na to značky jako Iwc, do kterých by jsme to před pár lety nikdy neřekli, nereagovali" Švýcaři mají na tohle nos, možná ještě budeme koukat, jak smartwatche překvapí. Mě asi ne, já už jsem na to starej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, mechaniky driv byly hodinky na noseni - seiko diver 170USD, rolex sub 210USD v roce 1958

 

Rolex-Submariner-Reference-6536.jpg

 

ted je to ale otazka prestize, alespon u svycaru apod. mozna nakej pokles bude, ale nic dramatickyho. su zvedavej na smartwatch TagHeuer, podle me to bude na stejny urovni jako mobil TagHeuer..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, tak jsem to špatně specifikoval, ale i to co, provedli tomu krásnýmu pilotnímu řemenu je zvěrstvo...

tak to i elektronická převodovka v autě a holt si jeden tak nějak zvykne.. Navíc to, že se jedná jen o řemen a tudíž je možnost volby, je mi sympatické (ale pořád s tímto řešením vede Mont Blanc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...