Přejít na obsah

Co říkáte na nové Monaco XCAW211P?


Karussell

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Kdysi jsem toužil  po 2111...než jsem se rozhoupal a došetřil tak už dělali 2113  :) a hlavně zvedli cenu z 85k na 100k , rozhoupal jsem se a za chvíli na to byly za 129k.....miluji je za tu krásně modrou a tato nová verze ji už tak krásně modrou nemá jestli se nepletu, chápu sice proč....ale, no uvidíme na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ty nove vyzkousel v obchode taky, na ruce mel svy modry c.12 a nemenil bych. Protoze v kalnem svetle je defacto stejny odstin, na slunci nesrovnatelne lepsi sunburnst....

 

Ja uz jsem je live videl a podepisuju Tvuj nazor, ta nova modra je sice vernejsi originalu, ale krasnejsi je ta sunburst, plus mnou milovane cervene rucky excentru byly nahrazeny dle originalu cernou, coz je pro me taky esteticky krok vzad. Hlasuju pro calibre 12 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tadle limitka je už nějaký pátek ?

No, a tohle je ta starší nedostupná limitka cca za 200K? Já se ptám na bratříčka nové verze. Popravdě se v té současné modelové řadě nevyznám a nechce se mi procházet kvanta limitek a moderních variací na téma monaco. Novou, tzv. lidovou verzi jsem viděl jen v nové modré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedna sofistikovaná odpověď - 4 nadšenci TAG Heuer se skoro jednohlasně (3:1 - Karussell má rád ty svoje :-) ) shodli na tom, že kdyby měli zvolit jedny z níže zobrazených, tak vyberou nový Vintage model Caliber 11 (CAW211P) - strojek je tedy o 180 stupňů otočený Caliber 12, signováno "pouze" znaky Heuer. Musím uznat, že se jim ten model povedl bez ohledu na to, že i ty ostatní mají něco víc. A moje limitka Gulf je pak hodně jiná...

 

post-36928-0-51648700-1452780662_thumb.jpg

post-36928-0-60434800-1452780671_thumb.jpg

post-36928-0-60906400-1452780681_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...