Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj,

pěkně prosím o radu.. Zatím jsem neměl na ruce nic, v čem by nebyla baterie a rád bych to změnil..

 

Požadavky mám následující - potápky, automat, bez dne v týdnu datum nevadí, lumi (čím víc, tím lépe), hranaté indexy, padnoucí na ruku lehce pod 18cm. Ideálně s jednobarevnou lunetou (ne Pepsi apod.), safírem a korunkou na 4, ale tady už nemám problém s ústupky :-)

Nové nebo lehce jeté kolem 10 tisíc.

 

Na práci mám Casia GW-M850, tyhle chci na zábavu, ale abych se o ně nemusel úplně bát..

Hodinek od Seika je milion a splňují vetšinu požadavků při dobré ceně, ale povětšinou mají kulaté indexy.. Jsou alternativy i u konkurence nebo nejlépe pořídím u Seika?

 

Ptám se tady, abych měl co nejvíc info před nákupem - nechci je hned za pár dní zase prodávat - jsem v tomhle trochu konzervativni :-)

 

Děkuji

Honza

Upraveno uživatelem j.e.n.i.k.82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadlo - co nějaký mikrobrand? Sice se asi nevejdu do 10k jako u Seika, ale úplnou raketu snad také nestojí. Nebo?

Ono to ve finále nejspíš stejně vyhraje Seiko a Monstra, kvůli dostupnosti v Čechách, ale co kdyby náhodou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lide ti nic neradi, pritom by se pozvolna meli pripravovat, ze prvni vetsi vlna dovolenkaru, za mesic, bude ve velkym nahanet potapky. :clap: Absence safiru mi zde nejde do hlavy, snad jen chyba popisku? Pripadne na temze serveru "M-force" orienty, pokud se vejdou do tve definice.

 

edit: Jo, kulate indexy! Sorry.

Upraveno uživatelem kaliw124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...