Přejít na obsah

Fotka

Chronomag Nautilus L.E.

Nautilus L.E.

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 carpaccio

carpaccio

Megazávislák

• Member_50
  • 1 158 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.květen.2015 - 21:22

Zdravím vespolek.

Po dlouhém zvažování a porodních bolestech jsem odrodil rozhodnutí - a jdu Vám nabídnout jeden z třiatřiceti kousků limitky Nautilus.

Jakkoli mi hodinky přijdou esteticky krásné a hlavně mě baví jejich výjimečnost, jsou u mě z důvodu velikosti a absence datumky nevyužité a kochám se jimi jen ve vitrínce. Tak je rád přenechám někomu, kdo si jich bude užívat víc.

Dobrá zpráva pro budoucího majitele je, že díky tomu, že jsem je nenosil, jsou bez nadsázky ve stavu nových hodinek. Od původního majitele jsem je koupil prakticky okamžitě po "vypuštění limitky do světa", takže na ruce byly všeho všudy třikrát a je to na nich znát. Ani řemen se ještě nezformoval do "zahnutého" tvaru - zkrátka jsou hodinky úplně jako nové.

Samozřejmostí je komplet balení s certifikátem a koženým pouzdrem, pochopitelně na originálním řemenu, s nímž byly dodány; návdavkem k nim přidám výtisk časopisu Hodinky a šperky, v němž o této limitce vyšel hezký článek.

Krom stavu je na hodinkách i moc pěkné "VIP" číslo (vážnému zájemci samozřejmě sdělím) kusu v sérii.

Cena tu oscilovala od nějakých 35 do 80 tisíc korun; já se budu držet blíž ke spodní hranici, ovšem s ohledem na stav, komplet balení a hezké číslo - a za Nautily chci kulatých 50.000,- Kč.

Významně preferuji osobní předání v Praze či blízkém okolí.

Děkuji za pozornost.

c.

Přiložený soubor (y)

• Nejsem gentleman.
  • Na soukromé zprávy bez pozdravu a/nebo podpisu nereaguji. Nejsem přepjatý, ale "vyměníš svoje breitle za moje vomegy?" není informace, na kterou bych uměl reagovat. Nezlobte se.

#2 carpaccio

carpaccio

Megazávislák

• Member_50
  • 1 158 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.květen.2015 - 16:11

Rezervace do pátku a zdá se, že dohráno.

Jakmile bude ruka v rukávě, přijdu inzerát zavřít.

Zatím všem děkuji za zájem.

• Nejsem gentleman.
  • Na soukromé zprávy bez pozdravu a/nebo podpisu nereaguji. Nejsem přepjatý, ale "vyměníš svoje breitle za moje vomegy?" není informace, na kterou bych uměl reagovat. Nezlobte se.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Nautilus, L.E.