Přejít na obsah

Damasko DA38 - fotogaléria


Ivanhoe34

Doporučené příspěvky

paradne fotky! vyzeraju dobre na vsetkom, ale naj za mna asi origo :) vlakno budem s radostou sledovat, Ivo na to aku techniku pouziva, je u mna pan fotograf!! ;)

Dakujem Miso. Staci kompakt s moznostou manualneho ovladania a nejake tie zaklady fotenia. Zvysok potiahne to nadsenie, ktore akosi neprestava :)

proste moj splneny velky hodinkovy sen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pravdu mas, siwi. Vyzera to skutocne najlepsie. No najpohodlnejsie sa mi nosia na makkych nato...

Inak ako B? Stale maju status definitiviek? :) mas tiez super fotky aj story k nim, vsetko sledujem :)

 

Díky za pochvalu fotek i zájem. Ano, B. jsou stále definitivní hodinky. Pořád jsem rád, že je mám a nosím je každý den. Od koupě se jejich strojek nezastavil. Je to přeci jenom splněný sen, který se mi splnil mnohem dřív, než jsem čekal. Jsem za to rád a užívám si to. Na Chronomag díky tomu chodím skutečně pro zábavu a potěchu oka. Je tu spousta krásných hodinek, na které se rád podívám. Při tom je velice příjemné nemít nutkání si každé druhé pořídit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pochvalu fotek i zájem. Ano, B. jsou stále definitivní hodinky. Pořád jsem rád, že je mám a nosím je každý den. Od koupě se jejich strojek nezastavil. Je to přeci jenom splněný sen, který se mi splnil mnohem dřív, než jsem čekal. Jsem za to rád a užívám si to. Na Chronomag díky tomu chodím skutečně pro zábavu a potěchu oka. Je tu spousta krásných hodinek, na které se rád podívám. Při tom je velice příjemné nemít nutkání si každé druhé pořídit :)

 

Tak to mame uplne rovnako :) Tiez predcasne splneny sen, tiez sa tu rad pozeram na vsetky krasne hodinky. No chronoklud maximalny :)

 

post-27820-0-67212900-1432410735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som toto vlákno ignoroval, čo ma teraz mrzí. Veľmi fajn fotky, denné pôsobia veľmi prirodzene, aj telovka dobrá. By si sa kľudne aj do nejakých zložitejších kompozícií mohol pustiť :)

 

Vdaka za navstevu.

Vzdy je kam ist dalej, mas pravdu. Ked pride inspiracia, nebudem sa jej branit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna dnesni, dve starsi. Jsem tak rad, ze je mam:).

post-30673-0-22601600-1433087543_thumb.jpg

post-30673-0-77072500-1433087563_thumb.jpg

post-30673-0-84983700-1433087600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kyticek me pani:).

post-30673-0-08544100-1433088545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dakujem za navstevu. Fajn fotky, ten AR nakoniec nebudes lutovat, uvidis :)

Budem sa tesit na dalsie.

Mas pravdu Ivane:), jen se o nej bojim, to je cele. Jsem z tech nasich Decek uplne mimo. Jinak uz merim presnost a jsem na tom jako Ty. Tezka pohodicka:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan, ten bond nato k nim krasne sadol :) Tano, krasne hodini na krasnom tahu!

 

Dekuji Pane:), jsem moc spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu Ivane:), jen se o nej bojim, to je cele. Jsem z tech nasich Decek uplne mimo. Jinak uz merim presnost a jsem na tom jako Ty. Tezka pohodicka:).

 

Pri kazdodennom noseni moznost poskodenia urcite stale je. Ja to uz ale tak nevnimam, nosim ich den-noc, davam na ne samozrejme vzdy podla moznosti pozor a zatial sa nic nestalo. AR bez jedineho skrabanca. Obcas na nom mozu uschnut kvapky vody, potom je tam par dni taky jemny obrys ktory nejde len tak dole, ale casom to zmizne.

 

Presnost u tej ETY co tam davaju okolo +5-6 denne je dobra hodnota, ja mam tolko a to ich z ruky nedavam, takze ani neviem ako idu odlozene :)

 

Uzivaj si ich teraz co najviac a posielaj foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že Damasko začal dělat tah. Hodinky na něm vypadají skvěle. Je pohodkný? A co jeho hmotnost?

Dle mne imho je hodne pohodlny, jsem na tahy zvykly a mam je rad. Je pravda, ze se mi libi i nato a remeny, ale nejak mne to tahne nejvic k tahum a pak mam na druhem miste mam gumu. Jinak jsem vazil hodinky jako celek na kuchynske vaze:), maji cca 175 g. Presnost vahy nezarucuji, tak nejak to ale bude. Uz chapu Siwi, jak vzdy pises, ze jsi stastny a spokojeny s Bratlema. Citim uplne to same, je to uzasny pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím tahem prostě tvoří krásný komplet. Fakt se mi to líbí.

Diky, jsou to skvele tool, jak velikosti, tak pohodlim. Dale je paradni, ze je muze jeden nosit uplne na vsem a skoro ke kazdemu obleceni, velice flexibilni. Na druhou stranu je ten tah drazsi a nekomu nemusi vyhovovat absence mikroregulace, ja takovy problem nemam a z toho duvodu mi opravdu uprimne vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilka pohody po obede o pauze, tak se valim, nez to zacne:).

post-30673-0-87625100-1433326902_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trosku jeste letnich barev.:).

post-30673-0-66822800-1433335247_thumb.jpg

post-30673-0-85590800-1433335259_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...