Přejít na obsah

Dark side of moon


Janikkk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, s tou křehkostí to tak horký není. Máme keramický nůž od Kyocerry a co už vydržel pádů... Ale je fakt, že váží nula celá nic. Ty hodinky jsou určitě těžší a jak je vidět, ta stěna je dost tenká. Otázkou je, z jaké výšky spadly a na jaký povrch... Ze stolu na koberec by jim asi moc neublížilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak napsal Vojta. Mému známému spadly keramické PAM z nočního stolku a odnesl to strojek (něco se tam utrhlo) a musely dvakrát do servisu, ale i k mému údivu, pouzdro to vydrželo bez ztráty kytičky. Tyhle musely spadnout z větší výšky a hlavně dost nešťastně (asi kamenný podklad).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby na to člověk myslel, tak si je nikdy nemůže koupit a to je velká škoda, zejména kvůli tomu, že i po letech vypadají skvěle, což u oceli prostě nejde. A zrovna u Omegy na rozdíl od IWC nebo PAM to vypadá skvěle, protože Omega umí luxusně i číselníky, proto mám rád i SMPc. Ne, že by je zmíněné značky neuměly, ale to, jak s tím leskem kouzlí světlo, se mi prostě hodně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jak je ta keramika odolná ... ? Když jsem zahlídnul tohle, tak mě to překvapilo.  Pád z výšky např. umyvadla na dlaždbu to asi dokáže odlomit...

To je notoricky znama fotka, jedna z asi troch co su k dispozicii.. Nevieme co tomu predchadzalo, ci to nie je ucelove. Mam tie hodinky, pravda je ze mi este nepadli (ako nakoniec ziadne hodinky), no par krat som nimi vzal o futro a proste nic :) kdezto kazde ocelove len pri blbom pohlade su poskriabane..

 

Urcite by som sa nebal keramiky z nejakeho pricnipu. Musela by to byt fakt bomba aby sa nieco take co je na foto stalo.. schvalne si prejdi fora ohladom DSOTM, na kolko takychto pripadov narazis... (vzhladom na tisice predanych kusov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro stoji cca 5000 euro, takze totalka.

 

Ale rok jsem je nosil jako OWG a nekolikrat s nima zavadil I o kov a nic. Je fakt ze mi teda nespadly na dlazbu. Jinak skvely hodinky a I stroj uvnitr - doporucuju sehnat model s preklapkou. Jen se mi okoukaly jak jsem je mel na ruce kazdej den, tak uz jsou pryc no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro stoji cca 5000 euro, takze totalka.

 

Ale rok jsem je nosil jako OWG a nekolikrat s nima zavadil I o kov a nic. Je fakt ze mi teda nespadly na dlazbu. Jinak skvely hodinky a I stroj uvnitr - doporucuju sehnat model s preklapkou. Jen se mi okoukaly jak jsem je mel na ruce kazdej den, tak uz jsou pryc no...

co si vzal misto nich?

 

Jinak, dark side nosi i Josef Prusa-- teda pokud si je nevytisknul:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv k nim prikoupil GS divery (SBGA229) a po prodeji DSOTM koupil Zenith 410 blue....ovsem po blizsi prohlidce jsem nasel par chybek, tak jsem je vratil a momentalne mam ty GS a stridam je s Fortisama (classic cosmonauts ceramic PM). Jeste bych chtel neco se svetlym cifrem a zatim odolavam GS snowflake no a samo hledam porad ty 410tky za dobrou cenu - kukacky jsou to paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro stoji cca 5000 euro, takze totalka.

 

Ale rok jsem je nosil jako OWG a nekolikrat s nima zavadil I o kov a nic. Je fakt ze mi teda nespadly na dlazbu. Jinak skvely hodinky a I stroj uvnitr - doporucuju sehnat model s preklapkou. Jen se mi okoukaly jak jsem je mel na ruce kazdej den, tak uz jsou pryc no...

Ja som ich tiez dlhodobo nosil ako daily beater, tiez par krat o kov, nic, uplne nic. Narozdiel od ocelovych ktore by dostali pekne nafrak.. padnut hodinky mi vzivote ani raz nepadli - ziadne , cize za mna urcite radsej odolnost voci oderu ako voci pripadnemu padu. (Aj to by musel byt velmi nestastny pad aby sa to ulomilo ako na tej ?PR? foto :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo asi tak, ja videl asi 3 ruzny fotky ulomenejch/ustipnutejch a min. v jednom pripade (ustiplej kousek diry na stezejku) to omega vymenila zadaco.Takze tu "krehkost" bych pri rozhodovani ani nebral v potaz.

 

Teda k normalnimu noseni, jasny na tezkou praci v dolech bych je asi nebral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím zdejší členy,

 

s dovolením oživím vlákno o těchto hodinkách přidáním několika fotek.

 

Typ mám Vintage Black - ref. 311.92.44.51.01.006, což jsou hodinky s celokeramickým černým tělem a hnědými detaily( v noci svítí zeleně), páskem s "onošenou" povrchovou úpravou - uvnitř je kůže klasicky hladká a mám verzi s překlápkou.

Hodinky jsou to relativně masivní, průměr je 44,2mm a jsou i poměrně vysoké(16,5mm) díky strojku s automatickým nátahem (což platí pro všechny dark side of the moon kromě Apollo 8). Rezerva nátahu je 60 hodin.

 

Upřímně se křehkosti nebojím - neumím si představit, že by jste hodinky rozbili bouchnutím například o futra - jak už zde bylo zmíněno, rozbijete spíše ty futra. Mě se to tedy povedlo se skřínkou  :). Dokážu si představit, že nějakým fakt nešikovným pádem je rozbijete, nicméně si myslím, že to spíše odnese sklo, než tělo a vzhledem k překlápce tyto pády ani téměř nehrozí a myslím, že každý majitel těchto hodinek si na ně bude dávat vzhledem k ceně pozor.

 

post-67264-0-65378500-1550852023_thumb.jpg

post-67264-0-26407400-1550852029_thumb.jpg

post-67264-0-30736500-1550852019_thumb.jpeg

post-67264-0-07732400-1550852035_thumb.jpeg

post-67264-0-48695200-1550852053_thumb.jpeg

post-67264-0-51949900-1550852065_thumb.jpeg

post-67264-0-04967800-1550852082_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...