Přejít na obsah

Poraďte IWC


vaba

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na toto forum a tak prosim zkusene o radu:

Mam vyhlednuty IWC Aquatimer Chrono-Automatic v provedeni nerez.

Prosim o blizsi info (strojek, atd)

Jsem v kontaktu s officialni prodejnou IWC v Dubai a cena je zatim domluvena na 4400 $, ne ze bych si pro ne jel jen tak, ale jsem vyslan na nekolik dnu do teto lokality

Dekuji

post-1998-1187719751.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na toto forum a tak prosim zkusene o radu:

Mam vyhlednuty IWC Aquatimer Chrono-Automatic v provedeni nerez.

Prosim o blizsi info (strojek, atd)

Jsem v kontaktu s officialni prodejnou IWC v Dubai a cena je zatim domluvena na 4400 $, ne ze bych si pro ne jel jen tak, ale jsem vyslan na nekolik dnu do teto lokality

Dekuji

 

 

Překrásné hodinky a výborná cena, sám jsem se rozhodoval mezi přesně těmito a Breitling Chrono Superocean (ty v pravo) vyhrály Breitlingy, subjektivně se mi zdál být lépe provedený tah, pocit na ruce a celková vizáž CSO v přímém porovnání s Aquatimery. Co se týká strojku, tak mají oba typy stejný a měla by to být modifikovaná (vytuněná) ETA 7750, nevím ale jak dalece tuninguje IWC...

 

Každopádně koupí chybu neuděláš, na druhou stranu IWC má své vlastní kalibry což jsou ale jiné cenové relace.

 

post-445-1187720307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překrásné hodinky a výborná cena, sám jsem se rozhodoval mezi přesně těmito a Breitling Chrono Superocean (ty v pravo) vyhrály Breitlingy, subjektivně se mi zdál být lépe provedený tah, pocit na ruce a celková vizáž CSO v přímém porovnání s Aquatimery. Co se týká strojku, tak mají oba typy stejný a měla by to být modifikovaná (vytuněná) ETA 7750, nevím ale jak dalece tuninguje IWC...

 

Každopádně koupí chybu neuděláš, na druhou stranu IWC má své vlastní kalibry což jsou ale jiné cenové relace.

 

No prave :rolleyes: cenova relace je pak jinde. Zde v CZ je zbozi nejak predrazeno a tak radeji kupuju venku, ale i tak nechci jit pres 100k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradit při výběru je těžké protože všechny IWC jsou nádherné a je mi líto že čistě z penikulárních důvodů je nevlastním jen se mohu utěšovat že pak už bych neměl o čem snít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych od iwc poridil neco tradicnejsiho - bud portofino, nebo mark 16 (a to jeste usetris:-); kolega ma aquatimery bez chronografu, v titanu a na kaucuku, je to parada, ale design je dost poplatny dobe, pokud chces divery za tyhle penize a nechces aby te za par let mrzelo, ze jsi je koupil jsi do submarineru od rolexu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nazory, vsechny jsou relevantni, diky :speak_cool:

manzelka take nema pochopeni a tak koupe bude uskutecnena bez ihformovani a pokud si vsimne tak i podani vysvetleni. Jinak bude zit v nevedomosti :thumbsup_anim:

Pristi tyden predhodim real foto. Prodejce potvrdil dostupnost na miste v shopu v Dubai.

Jeste uvazuju o koupi nahradniho tahu v kaucuku, uvidim na miste. Neznate nekdo cenu tady v CZ (jak hodinek, tak reminku)?

 

Prodejce take deklaruje, ze ma na krame Grande Complication, takze snad potesim oko

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych od iwc poridil neco tradicnejsiho - bud portofino, nebo mark 16 (a to jeste usetris:-); kolega ma aquatimery bez chronografu, v titanu a na kaucuku, je to parada, ale design je dost poplatny dobe, pokud chces divery za tyhle penize a nechces aby te za par let mrzelo, ze jsi je koupil jsi do submarineru od rolexu

 

 

S tou tradičností souhlasím, divery bych si raději pořídil střední třídu- kvalitní Oris TAG Heuer ale když IWC tak Portuguese.Ale to je věc názoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz viem aj cenu kaucukoveho remienka - 205,-EUR. Nie malo, ale ako alternativa k ocelovemu naramku je kaucuk dobry. A IWC ich robi kvalitne. Aj ked 3 x drahsie ako napr. Breitling...

Diky, mel jsem nabidnutu cenu 6500 CZK zde v CR :-( takze zase nakup venku.

Vypada to, ze prodej v Dubai odpovida v $ cene zde v Evrope v ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...