Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Tak jsem moje SKX007J lehce vytunil ... pískování pouzdra, lunety, korunky, CrafterBlue řemen se Seiko sponou a safírová luneta s luminiscencí ... teď jsou z nich ideální EDC hodinky :D

 

attachicon.gifIMG_3873.jpg

attachicon.gifIMG_3874.jpg

attachicon.gifIMG_3871.jpg

Pěkná úprava, akorát jediné co mně na matu vadí, tak že jde pak vidět každý škrábaneček, který se pak hezky leskne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem moje SKX007J lehce vytunil ... pískování pouzdra, lunety, korunky, CrafterBlue řemen se Seiko sponou a safírová luneta s luminiscencí ... teď jsou z nich ideální EDC hodinky :D

 

attachicon.gifIMG_3873.jpg

attachicon.gifIMG_3874.jpg

attachicon.gifIMG_3871.jpg

 

To pískovaní vypada moc dobře. TO jsi dělal ty ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, 

 

uvažuju o pořízení SKX 007/009 ale mám problém objednávat něco na dálku před vyzkoušením. Není tu nějaký člen z Opavska/Ostravska, který je vlastní a pomohl by mi za pozvání na pivo? Respektive nechal mě vyzkoušet jak sedí na ruce?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panove, potrebuju poradit kde nejlevnejsi koupit vlozku lunety a adhezivni double sided tape na jeji prichyceni. Vsechno z ebaye vychazi kvuli postovnymu hodne pres 3000 ( a nebo hledam uplne blbe, coz je asi pravdepodobnejsi ) coz se u skx uplne nerentuje.

Vlozka je totalne pryc - jakoze uplne. Nebo kdo by mi to v Praze zvladnul rovnou prichytit a ma ji ( po tom co se Frydl odstehoval ). Nebo nemate doma nekdo nejakou ? Klidne neorigo. A kdyby mel nekdo i sklicko, tak bych asi nepohrdnul taky.. hm ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panove, potrebuju poradit kde nejlevnejsi koupit vlozku lunety a adhezivni double sided tape na jeji prichyceni. Vsechno z ebaye vychazi kvuli postovnymu hodne pres 3000 ( a nebo hledam uplne blbe, coz je asi pravdepodobnejsi ) coz se u skx uplne nerentuje.

Vlozka je totalne pryc - jakoze uplne. Nebo kdo by mi to v Praze zvladnul rovnou prichytit a ma ji ( po tom co se Frydl odstehoval ). Nebo nemate doma nekdo nejakou ? Klidne neorigo. A kdyby mel nekdo i sklicko, tak bych asi nepohrdnul taky.. hm ?

 

ebay - koupil jsem sklicko, vlozku lunety a tesneni - a jeste entry level set naradi a planuju se do toho pustit poradne :)

post-12393-0-89214100-1500918297_thumb.jpg

post-12393-0-99765700-1500918308_thumb.jpg

post-12393-0-85564700-1500918314_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ebay - koupil jsem sklicko, vlozku lunety a tesneni - a jeste entry level set naradi a planuju se do toho pustit poradne :)

 Tak na to si rád počkám, jsem zvědavý jak to půjde s tím základním kitem nářadí. Prosím o řádnou fotodokumentaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...