Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

,,,,chcem si kupit na 007 gmt lunetu ,vždy som zblbnuty aj pri posune o hodinu či je to do zadu či do predu......otazka znie nech rozmyšlam akokolvek ,tak 24h vložka je asi k ničomu fungovat to bez GMT ručičky nebude,takže asi pre funknčost 12h vložku.......potvrdte mi to prosim pani ,čim viac pijem tym som sprostejši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem stejnej problem, hardlex vydržel bez poskrabani jen par měsíců. Nejdriv jsem vzal sklíčko o větve, kdyz jsem sundaval deti ze stromu, pak o stenu doma a bylo hotovo.

 

Objednal jsem ho na crystaltimes.net

 

Vzal jsem odsud na radu zdejšího člena (Mr. Igelit), zvolil jsem plochý (CT025), s modrým spodním AR. Muzes mit různý další varianty (vypoukly, s/bez AR, muzes si vybrat různé barvy AR), podívej se do nabídky.

 

Ten modrej AR je hrozne zajimavej, ladí s tim modrým na lunete, ale dneska bych asi bral bez AR, ne ze by se mi to nelíbilo, jen bych se rozhodl takhle. Asi jsem ve finále purista. ;-)

 

https://crystaltimes.net/shop/popular-models/skx007-plus/

 

Prislo to v obálce z Hongkongu. :-) Clo nikdo neřešil, proste to prislo domu, cena tuším 46 USD vcetne pošty, cca 1100 Kč.

 

Sklíčko jsem si nechal měnit u Wildta, U Kavalirky 3, Pha 5 - Smíchov. Udělal to rychle (rano jsem to tam nechal, odpoledne to bylo hotovy) a hlavně moc pěkně. Za praci vcetne tlakovky si vzal 650 Kč. Dal bych i vic, je fakt šikovnej. Jsou dva, táta a syn a je tam jeste jeden hodinář, syn si netroufal, čekal jsem tyden, az bude táta.

 

http://www.hodinywildt.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj názor je asi stejnej - prijde mi, ze svítí o neco hůř, ale žádný drama, svítí porad dost. Hodinky v noci vetsinou nesundavam a přestože je nijak účelně pred spaním nenasvicuju, vydrží čitelné celou noc. Za me uplne Ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, mam safir a pokud je nedam poradne osajnit, tak je lumi slaba

 

 

Muj názor je asi stejnej - prijde mi, ze svítí o neco hůř, ale žádný drama, svítí porad dost. Hodinky v noci vetsinou nesundavam a přestože je nijak účelně pred spaním nenasvicuju, vydrží čitelné celou noc. Za me uplne Ok.

 

Děkuju za odpovědi. Koupím teď teda radši pořadný tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu slabší svítivost bych nepřeceňoval - fakt to neni žádný drama. A vzhledem k tomu, za kazdej hardlex časem stejne dodrbeš, neni, myslim, co moc resit. Alternativou je nechat pravidelne prelestit ten minerál, cemuz rozumím, ale delat to nechci. Ale jak si to kdo rozhodne, tak si to rozhodne. Mensi svítivost bych v tom ale jako faktor neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych se v tom nejak extra vyznal, ale kdyz jsem mel 9tky s hardem, tak pri beznem noseni za deniho svetla jsem vesel do mistnosti/vytahu a sajnili jak blazen. nyni se safirem nic, opakuji nic. kdyz je ale prilozim na chvilku k zarovce, tak sajnej paradne, to jo. je pravdepodobne, ze az bude leto, tak to bude jine kafe, ale z obyc denniho svetla je to velka bida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

dnes som kus poskusal bratove nulanulasedmicky

a chcem sa opytat...to som tu jediny kto ma defektnu ruku? (:

napriek tomu, ze su to bombove hodinky,  sam som mal len neponosil..

..ta ochrana korunky, hlavne ostra hrana nad nou, mi neskutocne vadi a furt drbe do ruky

u prvych som to pripisoval moznej nedokonalosti spracovania konkretneho kusu

ale 2 .3 .4. ... jeto fam furt!! :wallbash:  

chcel by som, nejde to

ma s tym niekto podobny problem?

zatial si nik nestazoval (.

post-12409-0-87905800-1514307416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som kus poskusal bratove nulanulasedmicky

a chcem sa opytat...to som tu jediny kto ma defektnu ruku? (:

napriek tomu, ze su to bombove hodinky,  sam som mal len neponosil..

..ta ochrana korunky, hlavne ostra hrana nad nou, mi neskutocne vadi a furt drbe do ruky

u prvych som to pripisoval moznej nedokonalosti spracovania konkretneho kusu

ale 2 .3 .4. ... jeto fam furt!! :wallbash:  

chcel by som, nejde to

ma s tym niekto podobny problem?

zatial si nik nestazoval (.

 

 

----to same tie hodinky su tvarovo velmi pekne pre mna jedno z najkrajšich puzdier ale proste ma režu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ted zrovna pepsiny 009 ruce a tenhle problem jsem nezaznamenal. mozna na tom jubilee jak je hodne poddajnej, kdyz se vyjimecne sklouzly k zapesti. ale tyhle hodinky nosim spis na hadru a to jsou nejpohodlnejsi jak muzou byt. hadr - nato nebo perlon, to k temhle hodinkam stejne taknak patri..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...