Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Zdar, nez pujdes k hodinari, zkus je polohovat - na noc je obrat cifrem dolu, dej je jeden den na jeden bok, druhy den na druhej,jestli je nekdy pres den sundavas, zkus to prostřídat, vyzkoušej vícero poloh - je velká šance, ze se to srovná. Ja mel kdysi Steinharty, který taky dělaly +20s/den a na radu tady na fóru jsem to takhle vyzkoušel a začaly byt přesnější nez Omegy, dělaly nakonc +2s. V hodinkách se hrabat ma smysl az kdyz nic jiného nezbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi do práce přišel balíček s SKX 007K2.  Poraďte mi prosím kde objednat nějaký kvalitnější tah.  Ten co je na hodinkách nebudí moc důvěru.  Už jsem takhle kvůli originálnímu tahu jedny utopil v rybníku.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi do práce přišel balíček s SKX 007K2.  Poraďte mi prosím kde objednat nějaký kvalitnější tah.  Ten co je na hodinkách nebudí moc důvěru.  Už jsem takhle kvůli originálnímu tahu jedny utopil v rybníku.

Děkuji

Trošku si tady projeď vlákno, tipů najdeš mraky, ale to Jubilee chrastítko neni tak strašný, aby jsi ho ztrácel při plavání!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, poradili byste? Kde sehnat v CZ tenhle NATO strap? Díky.

 

No, já netuším, kde by nato strapy prodávali v Česku, ale na eBay nebo Aliexpressu jsou za babku. Teď jej sice vidím za cca 70 Kč, ale myslím, že jsem zrovna tento kupoval za necelých 30.

 

Teda, teď koukám, že ten strapshop zmíněný výše je český obchod...a ceny má taky takové české.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, uz jsem jedny utopil pri skakani do vody. Vlakno jsem prosel ale nemam zkusenosti s objednavanim ze zahranici tak bych rad za tip na cesky eshop. Abych jen neplkal tak par foto. Mam fakt radost ??.

 

Jo jsou parádní. Bohužel nevím o CZ eshopu co by prodával "lepší" tahy. Zkusil bych se poptat tady na foru, nebo pak objednat ze zahraničí (uncleseiko, strapcode) , ikdyž cena byva s clem do 2tis. tak si myslím že to stojí zato ! Ja osobně nelituju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...