Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Jubilee je určitě fajn, o tom žádná, ale na mě je moc ?načančanej? (mám jedny hodinky na vše). Koupil jsem oyster ze strapcode a moje duše dosáhla klidu :)) a dosáhl jsem trochu pocitů jaké jsem měl při nošení Submarinerů....ještě mi chybí keramická luneta :-)

Za mě nejlepší hodinky, co jdou v dnešní době koupit s poměrem cena/výkon s přidanou hodnotou si je ještě vytunit k obrazu svému.

post-23865-0-04731800-1529997814_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

01axel01: díky moc! Je to focené na starou nejlevnější zrcadlovku D3100 od Nikonu se setovým objektivem 18-55. Makra je docíleno pomocí mezikroužků s přenosem clony Meike. Ještě jsou některé fotky pořízené s pomocí polarizačního filtru za pár desetikorun z číny. Makroobjektiv by byl asi fajn a pracovalo by se s ním snadněji, ale na to moje focení si ho nedokážu obhájit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zdravím, mohu otázku? Vyplatí se zainvestovat do verze "J"? Vychází jen a malinko víc než K a jen na kůži. Že bych tak pak vyměnil za kov samozřejmě, ovšem jestli to ma cenu,když mohu koupit "K" levnější i s tahem.

 

má zkušenost je taková, že jsou i nepovedený "J" (chod lunety, rozhozený day-date), takže je to spíše jen o tom nápisu "made in Japan".  Já si dvakrát za "J" připlatil a potřetí to bude zrovna tak :-)

Mimochodem cenově vychází dobře na jubilee, ale pokud chceš oyster, pak spíš vzít na gumě a tah dokoupit extra. Vycházím z cen na skywatches.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji na Creation watch jsou pouze na kůži... A já bych chtěl určitě Jubulee, tak bych musel dokoupit, ale nevím kde a za kolik zatím :) jinak mám pocit že jsem viděl i nějaký Inženýr nebo tak nějak, povodeny celkem. Na Creation vychází o 20 EU víc ten Japonec.

Upraveno uživatelem StugIII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za něco málo přes 4tis v případě, že je nevyhmátnou celníci. U nás na tahu za 5990kč což je super cena když vezmeš v úvahu 2 roky záruku. Na těch ze singapuru se objeví sebemenší problém a budeš řešit opravu za svoje. Byly doby kdy by jsem do toho rizika šel, ale dnes už by mi těch pár stovek za ty starosti potom nestálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za něco málo přes 4tis v případě, že je nevyhmátnou celníci. U nás na tahu za 5990kč což je super cena když vezmeš v úvahu 2 roky záruku. Na těch ze singapuru se objeví sebemenší problém a budeš řešit opravu za svoje. Byly doby kdy by jsem do toho rizika šel, ale dnes už by mi těch pár stovek za ty starosti potom nestálo.

No nevím, na Skywatchesu se na jubilee tahu pohybují taky kolem 4K a celníci mi tam nikdy nic nechytili. Vzhledem k tomu, že je to pořád o třetinu méně než u nás a Koscom tento obchod uznává jako oficiálního prodejce a se zárukou tedy není problém (vlastní zkušenost), tak bych tuhle variantu úplně nezatracoval. Záruka je sice jen rok, ale když uvážím, za kolik se dá sehnat nový strojek, kdyby se něco pokazilo, tak se ty ušetřené 2k pořád vyplatí. Ale je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...