Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Pořád dokola :D SKX009 mají modrý ciferník, ale jen na slunci a ještě s představivostí, ale modrá to je. 007 mají šedočerný. Proto mám raději např. Orient Mako, tam je pepsi jak se patří nebo nějaké pepsinové pětky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacek: tak ktere se nosi lepe H nebo 009? Uz jsi na tech 009 meril presnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacek: tak ktere se nosi lepe H nebo 009? Uz jsi na tech 009 meril presnost?

 

Hele to se asi nedá říct, oboje jsou neskutečně pohodlný, ale každý zkrátka jinak. H jsou lehký a mají parádně nízkej profil, skvěle padnou na ruku a po chvíli ani nevíš, že na ní máš hodinky. Na potápky jsem si docela odvykl takže to byl ze začátku zase trochu nezvyk s těma SKX, páč jsou docela vysoký ale taky se dobře nosí. A stal jsem se fanouškem korunky na 4, dřív mě občas tlačila do ruky ale tady vůbec. Další věc je, že mi vedle sebe kolikrát přijdou opticky podobně veliký, přitom H má 38 mm a SKX 42 mm nebo kolik... Ale ty H jsou moje srdcovka takže ty asi vedou, i když teď je jen ráno natahuju ale na ruku se nedostanou...

Jinak přesnost jsem na pepsinách zatím neměřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl samozřejmě vtip. Ale byl bych vděčný, kdyby mi někdo ukázal Sistem 51.

Já jsem to pochopil. 

A minulý víkend jsem si na 51 vzpomněl a díval jsem se, že nabídku modelů o něco málo rozšířili. Měl bych možnost je objednat v Rakousku. Ale chvilkové pominutí celkem brzy přešlo, přece jen jsou to plasťáky. Ale kdyby je dali do ocelového pouzdra a vypadaly by jako některé kusy z řady Irony, nevím, nevím ..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...