Přejít na obsah

Rolex Milgauss


Viktor

Doporučené příspěvky

Na podzim Rolex začne prodávat nový model Milgauss. Zvětšený oyster pouzdro na průměr 40 mm, verze s černým ciferníkem má safírový sklíčko se zeleným odstínem, "blesková" vteřinovka. Na obrázkách vypadají skvěle, očekávaná cena 5,900 USD. Asi prodám všechny hodinky a zapíšu se u Bechyně do pořadníku ;).

 

Milgauss.jpg

 

rolexmilgausswhite.jpg

 

Milgauss = tisíc Gaussů, ochrana proti magnetickýmu poli, původní model z roku 1957 byl určený pro inženýry pracující v provozech se silnými magnetickými poli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kráásný rolexy - pro vídeňský čističe elektrických sítí jako ušitý :D. Ale fakt se mi líbí, to pouzdro je podobný, ne-li stejný jako moje milášci tudor ranger, takže bych udělal výjimku a k té korunce se protentokrát snížil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze kterého roku jsou ty "swočky" ?

Čtu na nich copyright z r. 97, takže starší asi těžko. Hádám, že Blekota dál pálí zády k terči :gun_bandana:

 

Edit: hádal jsem správně, např. Milgaussy vyráběné v letech 58 až 60 jsou k vidění zde: http://www.rolexforums.com/showthread.php?t=16248

Upraveno uživatelem chose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podzim Rolex začne prodávat nový model Milgauss. Zvětšený oyster pouzdro na průměr 40 mm, verze s černým ciferníkem má safírový sklíčko se zeleným odstínem, "blesková" vteřinovka. Na obrázkách vypadají skvěle, očekávaná cena 5,900 USD. Asi prodám všechny hodinky a zapíšu se u Bechyně do pořadníku ;).

 

Milgauss.jpg

 

rolexmilgausswhite.jpg

 

Milgauss = tisíc Gaussů, ochrana proti magnetickýmu poli, původní model z roku 1957 byl určený pro inženýry pracující v provozech se silnými magnetickými poli.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kráásný rolexy - pro vídeňský čističe elektrických sítí jako ušitý :D. Ale fakt se mi líbí, to pouzdro je podobný, ne-li stejný jako moje milášci tudor ranger, takže bych udělal výjimku a k té korunce se protentokrát snížil.

Jeje, kdopak se nám to vrátil se svými originálními poznámkami?

Nesliboval jsi, že tu končíš? :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Swatchky, autoquarz, s tou křivou vteřinovkou mám doma, na cifru mají napsáno 1997 a myslím, že je to i rok jejich původu. Ta ručička je podle mne humus, i na Swatchkách i na Roládách. Odmysleno o ní, Ty Rol. se zeleným sklem, jsou to nejhezčí co tato, jistě kvalitní firma, dělá.

Upraveno uživatelem J.F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cista nadhera, vterinovka pomerne provokativni k Rolexkam v teto cene a urceni, take ji chapu jako pokracovani tradice z prvniho modelu z 60tych let. Ackoliv na mne jistym zpusobem pusobi "rusive" k jinak prekrasnemu ciferniku i pouzdru, tak zase na druhou stranu by s rovnou tento model byl podstatne konzervativnejsi a asi i mene zajimavy. Takze secteno a podtrzeno - navrhar asi vedel, proc tam umisti "blekovku" misto rovne, dle meho prave to spojeni ciste elegance a stylu s vybranymi barvami a provokace bleskem dava temto hodinkam jeste vetsi "smrnc" a exklusivitu, nez kdyby ji nemely.

Na druhou stranu - v cenovce +- 6000 dolaru se jiz da vybrat pomerne dost nadhernych strojku, nicmene Milgauss v cernem ciferniku by byl rozhodne jeden z favoritu, pokud bych mel na ne prebytecnou hotovost, zatimco jinak obecne Rolexky zas tak moc nemusim.

Kdo od koho okopirova bleskovou vterinovku v ramci Rolex a Swatch je asi dost jasne, uz jen podle data vzniku modelu s ni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...