Přejít na obsah

Rolex Milgauss


Viktor

Doporučené příspěvky

Jeremy, chápu tvoje překvapení, taky se mi sem nechtělo, ale pověz, můžu já si nechat ujít takovouhle příležitost, když slovutná firma se veřejně přihlásí ke svému tradičnímu odkazu vyrábět hodinky pro komunální profesionály?? Vždyť jako bych to profetoval ! A co jsem si za tu věštbu slíznul! :D :D :D. Doufám, že nyní spolu s firmou rolex uznáte i Vy, pánové, komunální čističe za hodny časoměrných výrobků pro professionály! :gora:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky to jsou moc krásné. Hlavně v zelenkavém odstínu.

Na Rolex moderní a mírně provokující, ale ne za každou cenu mondénní. Nadčasové.

 

Jen by mě zajímalo, jestli inženýři původní model fasovali či si ho kupovali. Určitě to nebyla tehdy levná záležitost a nejsem si jist, zda ti, jimž byly hodinky určeny, byli dostatečně solventní skupina obyvatelstva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy - přesněnější a hlavně chronomag-korektní je přece "......... nechce mít peníze" :D :D

 

nighty - fasovali je od rolexů, pokaždé, když přežili určitou magnetickou či proudovou zátěž. Zapomněl jsem konkrétní hodnoty, ale nedoporučoval bych se jim vystavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si to nepamatuju, ale myslím, že ty, na které cigi nemá peníze.

Tak to bylo vážený Jeremy fakt ubohý a je to ještě trapnější než než někomu vynadat do čů...ů a k..d . Já jsem doposavad taky neřekl, že "brejle" jsem viděl převážně u handlířů s autama. Naopak těch několik profesionálních pilotů co jsem měl možnost poznat, z nich na ruce ony instrument for professionals měl jen jeden. Lidi fakt, kdy se už konečně takto blbě přestanete navzájem urážet. Cigiho stará replika je trefná, veselá, má nadhled a každý normální člověk pochopí jak je myšlena, naopak tvoje je na úrovni taxikáře z Uhelného trhu. Je fakt úsměvný jestli dělíš lidi podle toho... ti co na to mají peníze a ti co ne.

Jo a k hodinkám, je vidět maličký posun z vyjetých kolejí, což je u celkem konzervativní firmy jako je Rolex velký počin. Podobně jako u Breitling to dává indicie o možných budoucích globálních změnách vývoje módních trendů.

 

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg
Tak to bylo vážený Jeremy fakt ubohý a je to ještě trapnější než než někomu vynadat do čů...ů a k..d . Já jsem doposavad taky neřekl, že "brejle" jsem viděl převážně u handlířů s autama. Naopak těch několik profesionálních pilotů co jsem měl možnost poznat, z nich na ruce ony instrument for professionals měl jen jeden. Lidi fakt, kdy se už konečně takto blbě přestanete navzájem urážet. Cigiho stará replika je trefná, veselá, má nadhled a každý normální člověk pochopí jak je myšlena, naopak tvoje je na úrovni taxikáře z Uhelného trhu. Je fakt úsměvný jestli dělíš lidi podle toho... ti co na to mají peníze a ti co ne.

Jo a k hodinkám, je vidět maličký posun z vyjetých kolejí, což je u celkem konzervativní firmy jako je Rolex velký počin. Podobně jako u Breitling to dává indicie o možných budoucích globálních změnách vývoje módních trendů.

priatelu nerozculuj sa zbytocne - urazat asi patri k folkloru na tychto strankach!

( Rolex sa meni, a to naznacuje ze vidavam ovela viac reklamy na Rolex ako kedy predtym.... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo vážený Jeremy fakt ubohý a je to ještě trapnější než než někomu vynadat do čů...ů a k..d . Já jsem doposavad taky neřekl, že "brejle" jsem viděl převážně u handlířů s autama. Naopak těch několik profesionálních pilotů co jsem měl možnost poznat, z nich na ruce ony instrument for professionals měl jen jeden. Lidi fakt, kdy se už konečně takto blbě přestanete navzájem urážet. Cigiho stará replika je trefná, veselá, má nadhled a každý normální člověk pochopí jak je myšlena, naopak tvoje je na úrovni taxikáře z Uhelného trhu. Je fakt úsměvný jestli dělíš lidi podle toho... ti co na to mají peníze a ti co ne.

Jo a k hodinkám, je vidět maličký posun z vyjetých kolejí, což je u celkem konzervativní firmy jako je Rolex velký počin. Podobně jako u Breitling to dává indicie o možných budoucích globálních změnách vývoje módních trendů.

 

 

Možná by jsi se měl prohlodat těmi všemi diskuzemi s cigim a ,,diskutérem,, pak by jsi Jeremyho vyjádření viděl trochu v jiným světle, určitě to nemyslel přesně tak jak to napsal (a cigi se určitě neurazil), ale v kontextu dávných bojů na poli vídeňských čističů kanálů versus piloti v kokpitech bílých stíhaček s ,,instruments for professionals,, na chlupatém zápěstí, kteří zasadili impériu zla několik tvrdých úderů přímo do ciferníku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantiku, prosím, na koho útočím?

midlochu - jsem rád, že jsi přežil dávné časoprostorové války v duševním zdraví. Teď útočím:To se ovšem bohužel nedá říct o moderátoru Jeremy. Jsem hciq opravdu vděčný, že ho zasadil do kulturního prostředí, kam patří - díky. Jsem docela smutný, nikoli však překvapený, že maxi......q má už po měsíci takové mínění o zdejší atmosféře. - konec útoku

 

jen tak mimochodem - samé trefné postřehy, je asi opravdu třeba ocenit ten čerstvý vítr od rolexu, není možná hned třeba očekávat kultovní meisterštyky, ale hlavně, že fouká., včetně té reklamy :D. Co je pro mě velice podnětné, je ten rozdíl mezi starými milgaus a remakem - je značný a řekl bych i hluší, než je běžné - je to skutečná technologická i duševní aktualizace modelu, žádná modernizace na etu, zvětšení a z toho vyplývající nutný facelift .

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj cigi, clovece, ze vzdycky vyvolas takovou vlnu nepokoju ? A to sem prijdes jednou za pul roku :-) nemel bys zmenit nick na dean ? jinak tyhle rolexy jsou presne pro vidensky cistice kanalu, protoze buh vi co se v tech kanalech muze nachazet - mozna i nejaka radiace. To tedy k pouziti. Jinak k vzhledu - ta vterinovka je naprosto silena, avsak u tech vintage vypada nejak lip (asi jako blesk na rozvodny skrince) nejak vic technicky. Vadi mi na nich ten lesteny prostredek oyster tahu, protoze tenhle tah povazuji obecne za jeden z nejlepsich - naprosto vyvazeny a takova volovina jako to lesteni to zkazi. Celkove vtipny hodinky pro profesionaly, ne ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, steele - mají ducha a vtip, i s těmi oranžovými indexy, nepříliš seriozní vteřinovkou, zeleným odleskem skla a dokonce mi nepřijde špatný ani to leštění střední části tahu - navazuje na leštěné pouzdro a lunetu. Já bych dal určitě přednost izolačnímu řemenu :), ale to je osobní volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, steele - mají ducha a vtip, i s těmi oranžovými indexy, nepříliš seriozní vteřinovkou, zeleným odleskem skla a dokonce mi nepřijde špatný ani to leštění střední části tahu - navazuje na leštěné pouzdro a lunetu. Já bych dal určitě přednost izolačnímu řemenu :), ale to je osobní volba.

 

lepsi by bylo uchyceni instrumentu primo na rukavici, kterou pouzivaji oni slavni profesionalove z Vidne. A ted vazne, nejlepsi na celych hodinkach je ten cerveny napis milgauss - ten si mi fakt libi. Nelibi se mi indexy a hlavne, co to ten rolex ted dela, ze na vnitrni stranu pouzdra dava dokola ten napis rolexrolexrolex, napr. jejich GMT to naprosto zkazilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...