Přejít na obsah

Rolex Milgauss


Viktor

Doporučené příspěvky

lepsi by bylo uchyceni instrumentu primo na rukavici, kterou pouzivaji oni slavni profesionalove z Vidne. A ted vazne, nejlepsi na celych hodinkach je ten cerveny napis milgauss - ten si mi fakt libi. Nelibi se mi indexy a hlavne, co to ten rolex ted dela, ze na vnitrni stranu pouzdra dava dokola ten napis rolexrolexrolex, napr. jejich GMT to naprosto zkazilo.

Ty nápisy Rolex dokola ciferníku jsou moje jediná vážná výhrada, ty mě přímo bolí :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kluci.. dost..

Já myslím, že cigi už dávno neútočí a ode me to nebylo myšleno zle, spíš jako takový dloubanec, který cigi evidentně pochopil a vzal.

Proto prosím už se v tom dál nepatlat a buď se v tomto vlákně vrátit k tématu, nebo mlčet.

:offtopic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak už se s nimi mazlím. Fakt paráda, zelené sklíčko je bomba ta oranžová sekundovka :speak_cool: . Absolutně netradiční Rolexky. Sem z nich naprosto hotový, snad jedinou nevýhodou je vysoký lesk :thumbsup_anim:

 

Novinkou je nový tah, který má možnost takového rychlého vycvaknutí a tím pádem malého prodloužení v případě, že máte nateklou ruku. Hned po splasknutí to zase zacvaknete a je to.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník YPO

tak si tu teď prohlížím katalog Carollina a Milghaussy jsou za krásných 134800 ....... - 5% ........ co ty na to Viktore ? :)

 

 

:crying_anim02: .... že bych něco prodal ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...