Přejít na obsah

Nomos Zürich Worldtimer True Blue


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Vedle modrých Nomos Ahoi jsou v té samé barvě Zürich Worldtimer dalšími hodinkami, které se mi velice líbí. Nakonec se ještě stanu fanouškem značky, což vůbec bych nikdy nečekal. Barvy Nomos umí dělat náramné. Cena mě však snadno vyléčí, retail price tohoto modelu je hrůzných 6100$ (!) a za tyhle hříšné peníze si dokážu představit pro mě daleko milejší značku.

 

Nomos Zürich Worldtimer True Blue

 

 

 

 

 

 

 

post-35113-0-75858000-1432682629_thumb.jpg

 

post-35113-0-95460500-1432682638_thumb.jpg

 

post-35113-0-24290200-1432682646_thumb.jpg

 

post-35113-0-03245700-1432682657_thumb.jpg

 

post-35113-0-09375100-1432682662_thumb.jpg

 

zdroj - http://professionalwatches.com/2015/05/zurich-worldtimer-true-blue-baby-i-love-you.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, parada az na tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne, imho cena odpovida. Zkousel jsem je a jsou uzasny, osobne mi vic pasuji v te bile variante

Když jsem kupoval Oriony, tak jsem krátce zaváhal právě nad těmito bílými. Vypadají skvěle, ale world timer funkci bych zkrátka moc nevyužil. A trošku škoda je, že je nedělají s manuálem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Cena je v pořádku

 

 

presne, imho cena odpovida

 

Jak jinak  :lol: . Pro vlastníky hodinek Nomos (Sabbath = Nomos Orion, ondralbc = Nomos Ahoi) nemůže být cena v žádném případě přestřelená :lol:  :lol:  :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Ahoj, jsou paradni. co bys v podobne cenove relaci koupil radsi? Co ma inhouse?

 

Promiň, už nemám čas, musím se dívat na rozhodující zápas NHL New York Rangers - Tampa Bay Lightning, takže Ti dám jen jeden příklad, např. Vulcain 50s Presidents'.

 

 

Edit - obrázek 

 

post-35113-0-91060900-1432945446_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, už nemám čas, musím se dívat na rozhodující zápas NHL New York Rangers - Tampa Bay Lightning, takže Ti dám jen jeden příklad, např. Vulcain 50s Presidents'.

 

 

Edit - obrázek 

 

attachicon.gif15.jpg

Kdybych chtěl být rýpal, tak řeknu, že se nedělají jako world-timer :-) Jinak ty Vulcainy vypadají hodně dobře, kalibr přímo parádně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, už nemám čas, musím se dívat na rozhodující zápas NHL New York Rangers - Tampa Bay Lightning, takže Ti dám jen jeden příklad, např. Vulcain 50s Presidents'.

 

 

Edit - obrázek 

 

attachicon.gif15.jpg

oc hezke hodinky. Pokud mas cas a necumis zas na nejaky zapas, tak klido hod i dalsi alternativy. Tato je skvela :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...