Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

 

Co myslíš tím "ještě"? Tyhle jsou IW377709, myslím že to představovali na SIHH 2016. Trojdatum měly IW377701 který jsou mladší? Od tý doby tyhle chrona podle mě neupdatovali, respektive tyhle jsou půl roku starý a furt se prodávají. Na posledním SIHH chrona posrali bílou datumovkou :(

Diky za opravu, nejak jsem si automaticky myslel, ze to jsou 3717...ty se delaly pred trojdatumem a ty Tvoje potom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za opravu, nejak jsem si automaticky myslel, ze to jsou 3717...ty se delaly pred trojdatumem a ty Tvoje potom...

Joo já si to myslel :) 3717 byly proporčně trochu jiný, poznat to jde hodně na subdialech. Ačkoliv byly asi blíž původní předloze, ty moje se mi líbí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle chrona jsou moooc zajimavy, integrace tlacitek do Ing tvaru pouzdra bez ochrany korunky je designove takovy ?spravne jiny?...

 

Ingenieur vlna?

c33daa3ccf36b15259fab23829625eeb.jpg

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topkan: Ty chrona jsou taky super, velká škoda, že do nich neudělali svůj kalibr.

sashator: Kdyby měly jenom 40 a o 100g míň, už by to nebyly inženýry! :-) Jsem překvapený, že už je nemáš. Fakt byly na tebe tak velké a těžké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sashator: Kdyby měly jenom 40 a o 100g míň, už by to nebyly inženýry! :-) Jsem překvapený, že už je nemáš. Fakt byly na tebe tak velké a těžké?

 

 

 

Tak podle mě velikost a váha z nich ještě Ingenieury nedělá. Koneckonců původní gentovky 1832 měly právě 40mm a 150g a přitom pořád byly antimagnetický a měly Pellaton. 

 

Jako asi všichni tady, čím jsem starší, tím víc inklinuju k menším hodinkám a musím říct, že mně ta mohutnost začala vadit. A hlavně jakmile jsem si pořídil Royal Oaky, tak nebylo o čem přemýšlet (jakmile dáš na ruku něco, co má 90g a 8mm, tak se pak už těžko vracíš ke kladivům). Každopádně kdyby se v budoucnu v Schaffhausenu rozhodli udělat subtilnější Ingy v gentovskym pouzdru, tak si je milerád pořídím. Ale moc bych s tím nepočítal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě velikost a váha z nich ještě Ingenieury nedělá. Koneckonců původní gentovky 1832 měly právě 40mm a 150g a přitom pořád byly antimagnetický a měly Pellaton. 

 

Jako asi všichni tady, čím jsem starší, tím víc inklinuju k menším hodinkám a musím říct, že mně ta mohutnost začala vadit. A hlavně jakmile jsem si pořídil Royal Oaky, tak nebylo o čem přemýšlet (jakmile dáš na ruku něco, co má 90g a 8mm, tak se pak už těžko vracíš ke kladivům). Každopádně kdyby se v budoucnu v Schaffhausenu rozhodli udělat subtilnější Ingy v gentovskym pouzdru, tak si je milerád pořídím. Ale moc bych s tím nepočítal ;)

Tak nenapsal jsem to úplně přesně, bylo myšleno, že už by to nebyly inženýry 3227. Udělali je tak, jak je udělali a přesně tak mají podle mě vypadat. Máš sice pravdu, že nejsou nejlehčí, ale zase proti následující verzi ing ME to taková kladiva nejsou. :-)

Ale chápu, že když proti nim dáš na ruku AP RO, tak to je pohoda. Možná časem taky pořídím něco pohodlnějšího, teď mě hodně chytily GP Laureato, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...