Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Tak jsem je musel taky trochu provětrat, nebyly na ruce drahně dlouho, cca od půli května. Za tu dobu udělaly odchylku odpovídající 1 sec denně, což mi přijde docela slušný.

Nějaká vychytávka? Že by ukazovaly čas až po kontrole otisku palce??? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 semi: dacane! ;) gratulace! Ty sem vzdycky chtel, ale nastesti jsou mi maly, u tebe musej sedet jak prdel na hrnec!

Edit: jo a at ti vydrzej, teda aspon chvilku... ;)

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 semi: dacane! ;) gratulace! Ty sem vzdycky chtel, ale nastesti jsou mi maly, u tebe musej sedet jak prdel na hrnec!

Edit: jo a at ti vydrzej, teda aspon chvilku... ;)

Seděj kamaráde!!!! 

 

Já už je měl, ale vytáhl jsem je po třech letech od toho, komu jsem je prodal :D 

post-19492-0-82146900-1533732988_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jo, parádní jsou a je to pro švorcáky taková alternativa za AP RO a PP N. :)

 

Blbost alternativa pro svorcaky. Jsou mnohem lepsi. AP RO nejsou poradne vodotesny a PP N jsou tak vzacny, ze se nedaji ani v klidu nosit. Mas suprovni hodinky ;-)

Je neco co ti na nich vadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost alternativa pro svorcaky. Jsou mnohem lepsi. AP RO nejsou poradne vodotesny a PP N jsou tak vzacny, ze se nedaji ani v klidu nosit. Mas suprovni hodinky ;-)

Je neco co ti na nich vadi?

Nevadí mi na nich vůbec nic, proto jsem si je kdysi koupil. S těma švorcákama to ber v nadsázce. :)  Nové inženýry bych taky nechtěl, co tomu u IWC vyměnili pajšl. A ani Mission Earth mě nebraly. Tyto jsou fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost alternativa pro svorcaky. Jsou mnohem lepsi. AP RO nejsou poradne vodotesny a PP N jsou tak vzacny, ze se nedaji ani v klidu nosit. Mas suprovni hodinky ;-)

Je neco co ti na nich vadi?

Kdyby nebyly tak mohutny a tezky, tak by byly velka konkurence pro RO. Takhle Audemary porad vedou :-) Kazdopadne je mam i tak rad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...