Přejít na obsah

omega constellation


sibirnaya

Doporučené příspěvky

ahoj, po delsi odmlce se vracim k hodinkam, a premyslim nad timhle modelem. mate s tim nekdo zkusenost, popripade foto na ruce apod, cokoliv blizsiho potesi...

 

diky

Ahoj, to jsem rad ze te tu mame zpatky. Kdyz jsem byl tuhle v Brne tak jsem sledoval, jestli nekde uvidim nekomu na ruce hodinky ve velikosti podsalku, bohuzel se tak nestalo. :offtopic:

Nevim jestli mam smysl te posilat pro nazor na Constelation za Kennym :suicide_anim:

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to jsem rad ze te tu mame zpatky. Kdyz jsem byl tuhle v Brne tak jsem sledoval, jestli nekde uvidim nekomu na ruce hodinky ve velikosti podsalku, bohuzel se tak nestalo. :offtopic:

Nevim jestli mam smysl te posilat pro nazor na Constelation za Kennym :suicide_anim:

 

Taky tě vítám, no starší model nosí můj známý. Tyhle hodinky mi ale do oka nikdy nepadly, nelíbí se mi jejich kovový tah i pouzdro mi nesedí. No holt mám vkus jiný. Jsou fakt takové ženské.....

Parchanti zabili jste mi Kennyho a máte z toho srandu, takový moudrý muž to byl :withstupid:

Upraveno uživatelem Lukáš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tě vítám, no starší model nosí můj známý. Tyhle hodinky mi ale do oka nikdy nepadly, nelíbí se mi jejich kovový tah i pouzdro mi nesedí. No holt mám vkus jiný. Jsou fakt takové ženské.....

Parchanti zabili jste mi Kennyho a máte z toho srandu, takový moudrý muž to byl :withstupid:

ja je prave videl u jednoho zakaznika a v realu mi neprisly az tak marny. kazdopadne sem zjistil, ze pro me jedine kaucuk, popripade k obleku kuzi teda. ocel jim fakt neslusi... stejne jako pam111...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden známý je má v provedení se zlatými prvky. Je fakt, že je na nich cena vidět a asi bych se přemohl a nosil je, ale velikost je v dnešní době spíš unisex, než pánská (taky možná proto, že mám na tlapce 48 mm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zásadně vadí ta jejich obrovská luneta s nesmyslnými římskými popisky.

Ale protože to vyrábějí už tak dlouho, evidentně jsou lidé, kterým se líbí.

Kdybych si ale musel vybrat, tak ty černé jsou lepší. Ale - bez urážky - taky by mi sedly spíš k ženský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zásadně vadí ta jejich obrovská luneta s nesmyslnými římskými popisky.

Ale protože to vyrábějí už tak dlouho, evidentně jsou lidé, kterým se líbí.

Kdybych si ale musel vybrat, tak ty černé jsou lepší. Ale - bez urážky - taky by mi sedly spíš k ženský.

kdybych je nevidel na ruce, tak by me to ani ve snu nenapadlo. nicmene videl jsem je jen chvili, uvital bych nejakou fotku na ruce, no... samozrejme chlupate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré Constelationy zejména ze 70. let byly krásné hodinky se špičkovými strojky (nádherná dýnka se zlatým reliéfem astronomické observatoře - odtud Constelation - vzájemné postavení hvězd).

Těm současným špičkové strojky zůstaly - v tomto případě chronograf odvozený od kalibru Fréderic Piguet s věžovým kolem (známka top kvality), ale důvod proč někdo po hodinkách s takovým podivným designem touží, osobně nechápu.

 

Ale jak píše Jeremy - zřejmě se někdo takový najde, když se vyrábějí.... A hlavně - proti gustu žádný dišputát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento model jsem čistě náhodou viděl na dvou lidech a na první pohled mne zaujal. Bohužel na ten druhý jsem se pořádně podíval, zda to jsou muži nebo ne a celkově design na mne stále působil tak nějak zženštile, nevím proč. Hodinky vypadají hezky, ale pro mne je design výrazně ženský. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...