Přejít na obsah

breitling heritage


sibirnaya

Doporučené příspěvky

Ted nedavno jsem byl u Dusaka v Arkadach, ze si finalne vyzkouzim cerny bondovky a uz se konecne rozhoupu ke koupi. Tak jsem se usadil do kresilka, pani mi je prinesla a jiz po nekolikerem opetovnem zjisteni, ze mi fakt na tu moji 17cm pazourku sedi jako ulity mi moudry pan s brylemi na nose nabidl, jestli bych jeste nechtel zkusit neco od B. Dosel mi pro dva kousky. Jeden byl prave SOH a druhy s tou zlutou vlozkou a velkyma cislama(ted z hlavy nevim oznaceni). Ten druhy byl na ruce asi sekundu a s hruzou sel pryc, ale u SOH to bylo jinak. Nejak si to hezky sedlo na ruku a ty cibule vypadaly proste dobre. Libi se mi na nich to pozlaceny becko a ta nebraitlingovska cistota. Naopak trochu jsem musel premyslet o tom tahu, jestli by se mi za mesic libil. Je to preci jen trochu neco jinyho. Takze vysledek byl takovy, ze jsem odchazel z prodejny s prazdnou, ale s hlavou jako medicimbal. No a ted, byt jsem jsem nikdy nebyl priznivec brajtli, tak procitam vlakna se SOH, cumim na fotky a proste se mi libi. A nebyt toho tahu, tak uz jsou asi doma. Jen ten tah....

 

Jsou to bezva hodinky, měl jsem je skoro rok. Velký a přitom dobře sednou i na menší ruku. Bondovky jsou prťavý a pro mě třeba už překoukaný hodinky. Origo mesh se k nim naopak skvěle hodí a podle mě spíš hodinkám přidává.. Pokud nosíš spíš košile, vypadá super. K tričku to chce přehodit na gumu nebo kůži..tam vypadá mesh trochu nepatřičně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hoonza, muzes je koupit i na kaucuku (na ktery se chystam) nebo na kuzi.. Ten mesh je i na delsi noseni velmi prijemnej - ted jsem s nima dva dny lyzoval na horach a i tak to nemelo chybu.. PO jsem vzdycky chtel, ale 42mm jsou maly a 45,5mm jsou zase moc dlouhy (na tahu)..

 

SOH muzu doporucit, mam je od daweho a jsou proste super, decentni i kdyz blejskavy a na tom meshi jsou dost macho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo stále riešiš ťah? Môžeš ich predsa mať aj na koži. Jediné čo mi vadilo na tých, čo som mal možnosť skúsiť, bola tŕňová spona, asi som si už príliš zvykol na preklápačku.

 

Jde o to, ze ja generalne preferuju ocelovy tah a tenhle se mi libi, ale nejsem z nej v kontextu celych hodinek tak odvarenej. Ta variace na gume se mi taky libi. Kuzi neberu, nejak to ke me nejde. Akceptoval bych ji snad jen na OP.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoonza, muzes je koupit i na kaucuku (na ktery se chystam) nebo na kuzi.. Ten mesh je i na delsi noseni velmi prijemnej - ted jsem s nima dva dny lyzoval na horach a i tak to nemelo chybu.. PO jsem vzdycky chtel, ale 42mm jsou maly a 45,5mm jsou zase moc dlouhy (na tahu)..

 

SOH muzu doporucit, mam je od daweho a jsou proste super, decentni i kdyz blejskavy a na tom meshi jsou dost macho :D

 

Ta fotka je naprosto paradni. Diky. zacinam o nich fakt premyslet vic a vic. Taky proto, ze cenove uz od bondovek taky nejsou daleko. Ted mam dilema jako prase.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...