Přejít na obsah

Hodinky Breitling: Nová dimenze přesnosti!


Stefan

Doporučené příspěvky

Jakmile se stáváte hrdým majitelem jakékoliv unikátní strojovny z dílny Breitling, jste v elitní společnosti lidí, kteří patří mezi 16 profesionálních leteckých skupin, dobrodruhů překonávajících bez mezipřistání obvod Země v horkovzdušném balónu, nebo jsou zapálenými fanoušky létání jako John Travolta.VÍTEJTE V RODINĚ!

 

Logickým výkladem té marketingové perly je ale možno dovodit, že když si koupím hodinky výr. zn. Breitling a nebudu na to hrdý, tak mezi ty magory roztroušené do 16 skupin patřit nemusím....

 

Tudy asi vede cesta, jak nosit hodinky zmíněné značky bez obav i na veřejnosti.

 

Navíc v případě strojovny z dílny Breitling se může jednat o místnost stavebně a technicky souvisící s nákladním výtahem (zajisté obsluhovaným elitním a unikátním liftboyem).

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

,,Jakmile se stáváte hrdým majitelem jakékoliv unikátní strojovny z dílny Breitling, jste v elitní společnosti lidí, kteří patří mezi 16 profesionálních leteckých skupin, dobrodruhů překonávajících bez mezipřistání obvod Země v horkovzdušném balónu, nebo jsou zapálenými fanoušky létání jako John Travolta. Vítejte v rodině!,,

Děkuji za přivítání v elitě :D

 

s pozdravem Midloch

 

:lol2: :lol2: :lol2:

 

hale midlochu, je na čase omezit mlácení do pytle a začít studovat Tao

 

Vnitřní cviky pro zdraví jsou opakem fyzických

tělesných cviků a různých sportů, které nám dávají

tělesnou krásu, ale často nám zatěžují chod "vnitřních

orgánů a narušuji jejich jemnou činnost".

Teprve využíváním obou těchto systému, lze dosáhnout

dokonalé harmonie těla a duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, Midlochu, nezlob se ale jakkoli jsem poslední dobou fanda do brajtlí tak tohle jsou jedny z nejstupidnějších a nejbezobsažnějších reklamních pindů, jaký jsem v poslední době čet'..

 

 

He he, je jasný že je to hnus, pisálek se asi udělal když mu dali sáhnout na nějaký Brajtle, naštěstí to moc lidí číst nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: :lol2: :lol2:

 

hale midlochu, je na čase omezit mlácení do pytle a začít studovat Tao

 

Vnitřní cviky pro zdraví jsou opakem fyzických

tělesných cviků a různých sportů, které nám dávají

tělesnou krásu, ale často nám zatěžují chod "vnitřních

orgánů a narušuji jejich jemnou činnost".

Teprve využíváním obou těchto systému, lze dosáhnout

dokonalé harmonie těla a duše.

 

 

Tao budu cvičit až budu v důchodě, zatím mě uspokujuje jen pocit zmlácenosti, křečí v nohách a věčne zabandážovaný ruce...

Jinak viděl sem pár japončíků kolem 60-70 co karate dělají samozřejmě už úplně jinak a o to je to zajímavější, tam se dá ale propracovat jen cestou vybití konfrontace a srovnáváním se a pak začít chápat věci odlišného úhlu pohledu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho textu jsem dostal pocit, že Brajtle nosí piloti, kteří neumějí lítat, mají problémy s navigací

a násobilkou a nedokážou používat natolik komplikované věci jako GPS, či palubní počítač :jawdrop:

 

Kdyby si raději koupili blbou GPSku za pár desítek tis. a radši si přečetli manuál, udělali by líp.

A možná by pomohlo přečtení příručky o přežití o SAS.

 

No, až příště poletím do Stockholmu, taxe pilotovi musím mrknout na zápěstí, abych věděl, jestli se mám bát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he, je jasný že je to hnus, pisálek se asi udělal když mu dali sáhnout na nějaký Brajtle, naštěstí to moc lidí číst nebude.

 

Mě Breitlingy neberou, takže jsem se při čtení slušně bavil :)

 

Ale dost lidí toto, nebo spíš podobné články číst bude. B. má podle mě na tomto stylu založenou strategii prodeje. Na vlastních hodinkách nenacházím nic navíc proti hodinkám jiných značek ve stejné kategorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Breitlingy neberou, takže jsem se při čtení slušně bavil :)

 

Ale dost lidí toto, nebo spíš podobné články číst bude. B. má podle mě na tomto stylu založenou strategii prodeje. Na vlastních hodinkách nenacházím nic navíc proti hodinkám jiných značek ve stejné kategorii.

 

 

Naopak,Breitling je naprosto vyjímečný oproti ostatním značkám, už se to tu probíralo xkrát... Např: legendární Navitimer, Superocean do 10000m, piloty nejlépe hodnocený model B1, nebo extrémní Emergency, okázalé Breitling for Bentley... Zdá se ti to málo? Myslím, že v této kategorii a v těchto měřítkách nikdo víc nenabízí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak,Breitling je naprosto vyjímečný oproti ostatním značkám, už se to tu probíralo xkrát... Např: legendární Navitimer, Superocean do 10000m, piloty nejlépe hodnocený model B1, nebo extrémní Emergency, okázalé Breitling for Bentley... Zdá se ti to málo? Myslím, že v této kategorii a v těchto měřítkách nikdo víc nenabízí...

to chceš říct, že je spustili do Mariánského příkopu, nebo jsi se seknul o jednu nulu. Superoceán je do 1500 m, nebo vyrobili nějaký super prototyp, pak povídej a přeháněj ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chceš říct, že je spustili do Mariánského příkopu, nebo jsi se seknul o jednu nulu. Superoceán je do 1500 m, nebo vyrobili nějaký super prototyp, pak povídej a přeháněj ;)

 

 

helemese, jak je tady pěkně živo, člověk trochu zaváhá a hned se na něho vrhne klubko sršňů :thumbsup_anim:

 

přesto je 3000m úžasný výsledek ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

helemese, jak je tady pěkně živo, člověk trochu zaváhá a hned se na něho vrhne klubko sršňů :thumbsup_anim:

 

přesto je 3000m úžasný výsledek ne?

prdlajs, jen neznám zařízení, co by simulovalo tlak v 10 ti tisících metrech. No 3000 je fakt super, ale už vidím Daniel P. Jacksona jak si přes svůj "Hardsuit 2000" připíná brejle certifikovaný do 3000 m tj. s 5 ti násobnou reservou než co činil jeho rekordní ponor. Ale na druhou stranu proč ne ;)

Ještě video

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prdlajs, jen neznám zařízení, co by simulovalo tlak v 10 ti tisících metrech. No 3000 je fakt super, ale už vidím Daniel P. Jacksona jak si přes svůj "Hardsuit 2000" připíná brejle certifikovaný do 3000 m tj. s 5 ti násobnou reservou než co činil jeho rekordní ponor. Ale na druhou stranu proč ne ;)

Ještě video

 

 

na druhou stranu je můžou klidně připnout k chapadélku na miniponorce... Takto by se to dalo dobře vyzkoušet, problém je v tom, že tlak těžko bude v každé hloubce konstatní, je tu celá řada okolností, hustota, pohyb, který se s hodinkami učiní, čili jediné správné a ověřitelné řešení musí ležet v laboratoři. Ponorky také nejdříve testují a vypočítávají na zemi a až potom jdou do předpokládané hloubky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na druhou stranu je můžou klidně připnout k chapadélku na miniponorce... Takto by se to dalo dobře vyzkoušet, problém je v tom, že tlak těžko bude v každé hloubce konstatní, je tu celá řada okolností, hustota, pohyb, který se s hodinkami učiní, čili jediné správné a ověřitelné řešení musí ležet v laboratoři. Ponorky také nejdříve testují a vypočítávají na zemi a až potom jdou do předpokládané hloubky...

To s miniponorkou se taky dělá... akorát že jedinej, kdo se k tomu odvážil a ještě pozval novináře, byl Jaeger-LeCoultre s tím svým strašlivým Extreme World chronografem. Škoda, že to nenapadlo kluky z Big B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je to asi většinou stejně v akademické rovině, viděl jsem v Rusku zařízení co simulovalo tlak asi (už si přesně nepamatuju) 200 barů (hydrostatický tlak 2 Km vodního sloupce) testovali s tím vodonepropustnost betonových příměsí a byla to původně vojenská laboratoř. Obávám se, že takových monster na světě nebude mnoho. Kdo by to taky a proč dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je to asi většinou stejně v akademické rovině, viděl jsem v Rusku zařízení co simulovalo tlak asi (už si přesně nepamatuju) 200 barů (hydrostatický tlak 2 Km vodního sloupce) testovali s tím vodonepropustnost betonových příměsí a byla to původně vojenská laboratoř. Obávám se, že takových monster na světě nebude mnoho. Kdo by to taky a proč dělal.

200 barů je brnkačka. Zařízení, které vytlačí 1000 barů tu mám, akorát neslouží k testování hodinek. Zrovna do něj sháním nová tlaková čidla s certifikátem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200 barů je brnkačka. Zařízení, které vytlačí 1000 barů tu mám, akorát neslouží k testování hodinek. Zrovna do něj sháním nová tlaková čidla s certifikátem :)

Jasně vysokotlaký hydraulický lisy dělaj kolem 700 barů, ale to je asi trochu něco jinýho a píšu, že si nepamatuju kolik to dělalo, ale chodili kolem toho po špičkách a "vzývali velkýho Stalina a Beriu" Lezly z toho rovnou nějaký data pro další zpracování. Jinak bych taky rád věděl, jak reálně testujou hodinky na tlak v třech kilometrech

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...