Přejít na obsah

Hodinky Breitling: Nová dimenze přesnosti!


Stefan

Doporučené příspěvky

Jasně vysokotlaký hydraulický lisy dělaj kolem 700 barů, ale to je asi trochu něco jinýho a píšu, že si nepamatuju kolik to dělalo, ale chodili kolem toho po špičkách a "vzývali velkýho Stalina a Beriu" Lezly z toho rovnou nějaký data pro další zpracování. Jinak bych taky rád věděl, jak reálně testujou hodinky na tlak v třech kilometrech

Nemyslel jsem lis, ale čerpadlo na vodu. V principu by nebyl problém připojit k němu nějakou nádobu, do které by se hodinky vložily. Problém by byl, kdyby ten tlak nevydržely. To by dopadly nějak takhle :D

post-344-1190027024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý den pánové, koukám, že jste si na Petrovi Gogolínovi pěkně smlsli :speak_cool: Chtěl bych jen říci, že to není PR článek, byl by označený jako PR. Ale Breitling má PR stejně skvěle zmáklý jako jiné značky, nebo nesouhlasíte...? Nicméně Dreamlife.cz není serverem o hodinářských kulišárnách, takže i proto může článek působit nadšenecky, nemluvě o nadšení autora článku pro podobné hodinky.

 

Jinak jsem však potěšen, že Dreamlife sledujete, tak snad na nás nezanevřete :cool02: A poslední výzva, pokud by nám někdo chtěl ukázat, jak se články o hodinkách píší, náměty, nápady nebo celé texty posílejte na tomas.novotny(a)dreamlife.cz, hledáme redaktory i náměty. Tak přeji hezký den i pohodový víkend a teď do nás perte pořádně! Kritika je cennější než slova chvály :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile se stáváte hrdým majitelem jakékoliv unikátní strojovny z dílny Breitling, jste v elitní společnosti lidí, kteří patří mezi 16 profesionálních leteckých skupin, dobrodruhů překonávajících bez mezipřistání obvod Země v horkovzdušném balónu, nebo jsou zapálenými fanoušky létání jako John Travolta.VÍTEJTE V RODINĚ!

 

Logickým výkladem té marketingové perly je ale možno dovodit, že když si koupím hodinky výr. zn. Breitling a nebudu na to hrdý, tak mezi ty magory roztroušené do 16 skupin patřit nemusím....

 

Tudy asi vede cesta, jak nosit hodinky zmíněné značky bez obav i na veřejnosti.

 

Navíc v případě strojovny z dílny Breitling se může jednat o místnost stavebně a technicky souvisící s nákladním výtahem (zajisté obsluhovaným elitním a unikátním liftboyem).

 

 

Off topic:

 

Paullusi, Ty jsi profesí právník ?? :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady pozoroval, jak každý píše, kolik že mu +/ - dělají ty jeho hodinky za den. I rozhodl jsem se, že proměřím své SA. Bohužel, za 24 hodin došlo k neměřitelné odchylce a tak jsem je pověsil na měsíc (30 dnů) na watch winder. Výsledek: +27 sec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady pozoroval, jak každý píše, kolik že mu +/ - dělají ty jeho hodinky za den. I rozhodl jsem se, že proměřím své SA. Bohužel, za 24 hodin došlo k neměřitelné odchylce a tak jsem je pověsil na měsíc (30 dnů) na watch winder. Výsledek: +27 sec.

 

 

Krásnej výsledek! Já mám na CSO cca 6 s denně plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ne, nezapomněl jsem změřit 30 denní odchylku při nošení na ruce - ale...

Při jednání s obchodním partnerem mi tento s úsměvem řekl, že mám pěkné hodinky, ale že mi jdou o půl hodiny později. Podíval jsem se na ně - a opravdu. Tak jsem si říkal, že jsem s nimi asi málo hýbal... Zakýval jsem s rukou, seřídil a bylo po problému (jsem si myslel). Cca 10 dní bylo vše jak má být. A pak znova. To už mi bylo jasné, že asi soudruzi někde udělali chybu. Zkrátím to. Toto se opakovalo vždy cca po 7 dnech. Padly do toho Vánoce a tedy až ve čtvrtek jsem je odnesl do servisu. Prý asi suchý krok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...