Přejít na obsah

Zkušenosti se značkou Skmei


Doporučené příspěvky

Ahoj,

jelikož se mi líbí hodinky Tissot a kde kdo o tom ví, tak mi jednoho dne strýc poslal odkaz na hodinky Skmei 9058, mají velice podobný design jako Tissotky, ovšem padělky to asi nejsou, protože jsem nenašel žádný typ Tissotek který by přesně vypadal jako 9058ky, pouze se inspirovali designem Tissotek. Řekl jsem si proč to nekoupit (?), aspoň nebudu muset na zahradu brát drahé Tissotky. Objednal jsem je 31.5.2015 a 26.6 přišli, hold to chvíli z Číny trvá. Zatím za tu dobu co je mam tak šlapají jak po másle, mají tělo z kovu a minerální sklíčko, déšť nebo umytí ruk snad vydrží ( 3 ATM), pásek je kožený. Hodinky nijak překvapivě pohání Quartz strojek, na cibulích o průměru 4 cm, je možné najít i datumovku nebo vteřinovku, za což jsem rád. Máte někdo zkušenosti se značkou Skmei ?  Mě se zatim líbí, budu informovat když se něco  podělá dřívě než by mělo. Odkaz na hodinky: http://www.dx.com/p/skmei-9058-men-s-water-resistant-roman-numerals-quartz-analog-watch-w-calendar-black-1-x-sw626-374014

 

přidávám pár nekvalitních fotek:

 

11230581_888142584556312_284007116627802

 

 

11667392_888152434555327_798174192412167

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Objednal jsem je 31.5.2015 a 26.6 přišli, hold to chvíli z Číny trvá. Zatím za tu dobu co je mam tak šlapají jak po másle, ...

 

26. 6. je dneska ne? A hodinky šlapou jako po másle. Tak tím je jejich kvalita dostatečně prověřena  :lol2: To budou určitě šlapat i zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesus.

...ovšem padělky to asi nejsou, protože jsem nenašel žádný typ Tissotek který by přesně vypadal jako 9058ky, pouze se inspirovali designem Tissotek...

Padělky to nejsou, protože to nemá Tissot logo, nicméně je to poměrně zjevná, poněkud hnusnější kopírka LeLocle. Včetně například nepravidelnýho V na indexech.

 

T41_5_423_53.png

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesus.Padělky to nejsou, protože to nemá Tissot logo, nicméně je to poměrně zjevná, poněkud hnusnější kopírka LeLocle. Včetně například nepravidelnýho V na indexech.

 

Poměrně? Já myslím, že to je jasná kopírka :)

 

Jakože zlacené oblekovky na kůži - ideal hodinky na zahradu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...