Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Nevim jestli se to da povazovat uplne za Seiko, ale uvadi se to u nich, je model Wired Agam aka predelany Seiko Digiborg, ktery se ted prodava. Je to sice pro Japonsky trh, ale sehnat se daji v pohode. Ty maji ovsem do oznaceni "nejhezci" dost daleko. Aspon podle me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli se to da povazovat uplne za Seiko, ale uvadi se to u nich, je model Wired Agam aka predelany Seiko Digiborg, ktery se ted prodava. Je to sice pro Japonsky trh, ale sehnat se daji v pohode. Ty maji ovsem do oznaceni "nejhezci" dost daleko. Aspon podle me.

Jj, pravda, na ten jsem zapomněl a za cca šestku mi to nepřijde nejhorší

post-15103-0-44490500-1513800471_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak možná to není úplně to, co si představujeme, ale na druhou stranu je to asi poctivý kus železa, robustní pouzdro i tah a nakonec i rozvržení displeje je zajímavé..za mě nejsou špatný :-)

 

 

https://www.ebay.com/itm/2017-SEIKO-WIRED-SOLIDITY-AGAM401-Mens-Watch-Japanese-BEAMS-Produce-Model/263354108364?epid=11003002562&hash=item3d5120c9cc:g:4i8AAOSwVKtZtO1n

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možná to není úplně to, co si představujeme, ale na druhou stranu je to asi poctivý kus železa, robustní pouzdro i tah a nakonec i rozvržení displeje je zajímavé..za mě nejsou špatný :-)

Také na mne působí poctivým dojmem a zpracováním detailů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo, nerikam, ze jsou uplne skarede. Me hlavne vadi, ze cas ma stejne velky font jako zbytek udaju. Kdyby byl vetsi, tak bych za tu cenu i zvazoval. Jinak vybava fajn- Hardlex, kov, jsou tusim 4 barevne varianty, me se osobne nejvic libi cerne s inverznim displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem se konečně dostal ven a vyfotil pár slušnějších fotek. Takovýhle digitálky jsem vždycky chtěl, maličko přebrousit a byly by jako nový.

 

Seiko 0624-5000 rok '75

 

attachicon.gifSeiko_0624-5000_01.jpg

attachicon.gifSeiko_0624-5000_02.jpg

JJ, jsou parádní. Sice by mi asi trochu vadila ta amber barva displeje, ale zase, na druhou stranu, mají ideální čitelnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že se líbí. Ano jsou to ty co proběhly sekcí prodej, nicméně kupce našly až přes aukro.

Jsou parádní a pro mě osobně právě pro to pozadí displeje. Pouzdro a tah jsou super, poctivá práce.

Mám je taky a zřejmě ze stejného zdejšího "zdroje"  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to hodinky z druhé poloviny 80. let, vyráběné pod různými značkami, třeba Meister - Anker nebo MBO. Zde tedy jako Micronta. Jinak Micronta byla standardní značka na úrovni těch ostatních lacinějších (Tempic, Meister - Anker, Anker, Piratron, MBO, atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...