Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

I toto se dá koupit na Aukro. Casio W 36 Marlin... Kup teď 240,- Kč plus 80,- Kč pošta. Dnes dorazily s tím, že nejdou, hodně nošené a poškrábané, tah nepůvodní.. a pěkně špinavé..ani tlačítka nešly zmáčknout jak byly " zabetonované". Takže rozhodit a hurá na ně:-)

post-61203-0-93621400-1578307327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

To dýnko u těch hodinek ETIC asi nebude původní, že?

 

I toto se dá koupit na Aukro. Casio W 36 Marlin... Kup teď 240,- Kč plus 80,- Kč pošta. Dnes dorazily s tím, že nejdou, hodně nošené a poškrábané, tah nepůvodní.. a pěkně špinavé..ani tlačítka nešly zmáčknout jak byly " zabetonované". Takže rozhodit a hurá na ně:-)

Tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimni si,ze aj na dinku je swiss made.Ked je v nich swiss modul,tak pisu swiss made.Robia to aj francuzke znacky Jaz a Yema.Mam ich niekolko kusov a tiez ked maju swiss modul,tak pisu swiss made.Aj Bulova v digitalkach to robi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ..hodinky jsem rozchodil. Stroječek se po výměně baterie rozeběhl bez problémů. Co mi ale dalo tentokrát nejvíce práce bylo sklíčko. Musel jsem jej přebrousit a přeleštil, protože bylo opravdu hodně poškrábané. Po celkovém vyčištění společně s tlačítky a jejich promazání, sesazení jsou hodinky hotové.

Škoda, že nejsou ve verzi se žlutými puntíky namísto červených. Přesto nejsou stejné. Na těch co mi dnes přišly je v dolní části na sklíčku Japan N. A u těch mých prvních je Japan O.

post-61203-0-61513000-1578327618_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimni si,ze aj na dinku je swiss made.Ked je v nich swiss modul,tak pisu swiss made.Robia to aj francuzke znacky Jaz a Yema.Mam ich niekolko kusov a tiez ked maju swiss modul,tak pisu swiss made.Aj Bulova v digitalkach to robi.

Tak to potom jo. Ono MBO ty hodinky vlastně nevyrábělo, ale nechávali si je vyrábět.

 

Olin.uj: Dobře ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci dík za pochvalu:-)

Gombo: jinak přebroušení a přeleštění sklíčka je jen o poprvé... Už jsem to tu někde popisoval...

bleriot11: parádní elektroniky... Tyto hodinky mě čím dál více berou.. A co mě překvapilo, jak pěkně se nosí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...