Přejít na obsah

Zkušený seikolog?


Cukov

Doporučené příspěvky

Najde se tu zkušený seikolog, který mi pomůže vyřešit záhadu těchto vintage Seiko 5? Strýček Google se na mě doslova vyprd a nenašel mi nic, co by stálo za řeč.....a nebo možná blbě hledám, ale každopádně stále nevím nic.

Dýnko jsem ani nefotil, protože je tak surově přeleštěný, že na něm takřka nejde nic důležitého přečíst, pod lupou a to to pouze odhaduji to vypadá na 6309 602B a výrobní číslo 947729. Kalibr má číslo 6309A, ale přijde mi divné, že dole na cifru je psáno 6319....nevim jestli si to blbě vysvětluju, ale ty dvě čísla mi k sobě nesedí.

Kdyby někdo něco věděl, tak sem s tím a pak budu všude říkat jakej je  :king:

post-38095-0-08305800-1435599207_thumb.jpg

post-38095-0-73406200-1435599207_thumb.jpg

post-38095-0-91181100-1435599208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historie je...za pár stovek z Aukra, od chlapíka co údajně rozpouští svojí sbírku a je fakt, že postupně dává na aukro různé hodinky.....ale víc nevím ani prd. Jj.....je to plast. Jo a eště jedna věc.....den(číslovka) se překlápí už v půl devátý a den(název) kolem půl jedenáctý.....což je taky ňáký čudný.

Upraveno uživatelem Cukov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne vim od koho,ma toho tri prdele,i "svycarsky" Roamer,Enicar atp.,takze ano,Jara mel pravdu.Indie(cti skladacka) jak vysita.

 

Tyhle puzzle se daj na ebay koupit v radu jednotek liber/dolaru,cili mistni aukroboy si na tom pomerne slusne masti kapsu.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty tři stovky to stojí. Ten strojek je stejný jak v diverskách 6309 a ten se na eBay cení klidně kolem litru ve jdoucim stavu. Já ho minule sháněl jak blázen a nakonec jsem musel uprosit známého z Filipin.

Však píšu, že za strojek je to ok :)

 

Ale jinak jsem na tyhle skládačky vydávané za originální modely vysazený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, ze do Zatce z rodinnych duvodu jezdim dosti casto, tak jsem mel snahu se s timto prodejcem nekolikrat sejit. Nejdriv akceptoval, pak to na posledni chvili odvolal. Ted uz na nabidky setkani ani nereaguje. Asi vi moc dobre proc... P.S. samozrejme, ze jednim z nosnych temat setkani mely byt hodinky. Ruku do ohne za to nedam, ale myslim, ze mistnim clenem snad neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za odpovědi a příspěvky......kdyby někdo v budoucnu potřeboval strojek do 6309, tak ať se ozve, ňák se dohodnem...doufám, že tim neporušuju pravidla, nemíním to jako prodejní inzerát, jen jsem z těch hodinek drobet zklamanej a vracet je na aukro mi čest nedovolí, takže budou ležet v šuplíku pro strýčka Příhodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vzhledem k tomu, ze do Zatce z rodinnych duvodu jezdim dosti casto, tak jsem mel snahu se s timto prodejcem nekolikrat sejit. Nejdriv akceptoval, pak to na posledni chvili odvolal. Ted uz na nabidky setkani ani nereaguje. Asi vi moc dobre proc... P.S. samozrejme, ze jednim z nosnych temat setkani mely byt hodinky. Ruku do ohne za to nedam, ale myslim, ze mistnim clenem snad neni...

místním členem je. Jen pod jiným nickem.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...