Přejít na obsah

Miciho fotovlákno


Micey

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 425
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mici, nevymyslis mas recht:(. Budes litovat, ja bych je neprodaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Správně, když inhous, tak inhous.

 Jsou supr, akorát se blbě fotěj. Velikost akorát, na ruce o nich ček neví. Zatím dělaj 10-15 vteřin denně, ale mám je pár dní, tak si snad trochu sednou. Sklíčko je krásný, jsem rád že nemá vnější AR, nepatlá se to. Jinak maj takovej sympatickej, vintážní feeling..

 Jo a slušně svítěj, kupodivu i s těma pidi indexama ráno odečtu čas, když je večer nasvítim..

post-6006-0-87639800-1446904043_thumb.jpg

post-6006-0-38633300-1446904551_thumb.jpg

post-6006-0-77004900-1446904643_thumb.jpg

post-6006-0-31453300-1446904242_thumb.jpg

post-6006-0-51263100-1446904324_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správně, když inhous, tak inhous.

 Jsou supr, akorát se blbě fotěj. Velikost akorát, na ruce o nich ček neví. Zatím dělaj 10-15 vteřin denně, ale mám je pár dní, tak si snad trochu sednou. Sklíčko je krásný, jsem rád že nemá vnější AR, nepatlá se to. Jinak maj takovej sympatickej, vintážní feeling..

 Jo a slušně svítěj, kupodivu i s těma pidi indexama ráno odečtu čas, když je večer nasvítim..

Ty jsou skvělé, moc se mi líbí! A jelikož jsem se dostal do fáze, kdy mě odpuzuje 90% všech datumovek (ale potřebuju je), tak tady mám velkou radost, že cifr neprzní žádná díra, ale zdobí ho pěkný ukazatel. Jen asi odečtení datumu vyžaduje víc času a koncentrace, než u běžného okýnka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík.

 Locky, sedí tak nějak asi stejně, působěj o fous lehčí.. a jsou takový éterický, na těch Déčkách je znát, že snesou hodně. O tydle se skoro bojim. Lumi nějak zkusim cvaknout..

 Jo, a maj teda mnohem blbší řemínek, než Damaska. Ten, jakkoli se mi nelíbí to vykousnutí u pouzdra, je super pohodlnej a takovej přirozenej. todle je taková vrzavá tenká mrcha. Ikdyž teda hezky voní:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné Alpiny, už jsem je chválil i jinému členovi v jeho vlákně, tak musím i tady, hlavně ten strojek je naprosto skvělý, hrozně se mi líbí, že Alpina dělá vykouslé rotory a je toho pak vidět ještě víc. Ach asi budu potřebovat zase nějaké s průhledem, teď mám smůlu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Furt mě bavěj. Respektivě ničim velkym nerozčilujou, což je snad ještě lepší:)

 Teda, jedna věc tady je - nechápu jak je to možný, ale už snad po tejdnu jsem měl pár vlásečnic na prosklenym dýnku. Přitom ta leštěná ocel kolem úplně v pohodě, na nic tvrdýho jsem je dýnkem nepokládal, fakt nevim. Bude to nějakej blátivej minerál, nebo co.. no a koupil jsem si tudíž diamantovou pastu a že to jako ošmrdlám, ale nějak nejsem schopen u toho vydržet dýl jak pět minut - fakt respekt k těm, který to vydržej třeba hodinu a půl..

 post-6006-0-41522000-1448188950_thumb.jpg

post-6006-0-22811200-1448189017_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...