Přejít na obsah

Sicura


peetrys

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdysi na Chmagu někdo někde psal, že datumka na dvanáctce (pokud to není big date) bude vždycky vypadat divně a že to nebude hezké, ale zrovna u těchhle hodinek mi to teda nijak nevadí (je to jedna z věci, která jim dává osobitost). A asi nejsem sám, soudě podle reakcí ve vlákn? a podle cen ve světě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi na Chmagu někdo někde psal, že datumka na dvanáctce (pokud to není big date) bude vždycky vypadat divně a že to nebude hezké, ale zrovna u těchhle hodinek mi to teda nijak nevadí (je to jedna z věci, která jim dává osobitost). A asi nejsem sám, soudě podle reakcí ve vlákn? a podle cen ve světě :)

to jsem napsal myslím v souvislosti s nějakou limitkou.

Tady mi to taky nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sicura - hodinky mají perfektní design, líbí se mi... povedené číselníky, dvojité lunety, mohutná pouzdra... ale - jenom chromované?! proč sakra vůbec někdo na hodinky, které byly dělané na plavání, potápění a sport obecně dávali pochromovanou mosaz....

 

Navíc jsou dnes její ceny šíleně přemrštěné, ještě pár let zpět se dali koupit hezké Sicury na ebay za 20 dolarů. Dnes to všechno jde do tisíců....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč sakra vůbec někdo na hodinky, které byly dělané na plavání, potápění a sport obecně dávali pochromovanou mosaz....

Navíc jsou dnes její ceny šíleně přemrštěné, ještě pár let zpět se dali koupit hezké Sicury na ebay za 20 dolarů. Dnes to všechno jde do tisíců....

Výroba levná a jednoduchá, hodinky levnější, výrobce i zákazník jsou spokojení. No a časem si přijdou na své i sběratelé. Mosazné pouzdro má vlastně samé výhody :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nezlob se, kroužek bezplatného oceňování tady nemáme.

 

Prohledej s googlem internet, určitě něco pro představu najdeš.

Ok,tak tedy nechápu na co tady tu skupinku máte,když tomu nerozumím a vy ano,neprodávám,je to dědictví po tatínkovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidé svoje koníčky dělají pro radost a pro vlastní potěšení. Baví je to a zajímá.

Kolemjdoucím něco zadarmo oceňovat (a vlastně tak sebe a kolegy připravovat o peníze) nebaví nikoho.

 

Jestli tě zajímá cena, podívej se třeba na aukro, tam sám a snadno najdeš za kolik se podobné hodinky prodávají.

 

Ed: A například já to taky nevím a taky bych se musel podívat, kdybych to chtěl vědět.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...