Přejít na obsah

Sicura


peetrys

Doporučené příspěvky

 

 

 

Já vás chápu,jsem taky sběratelka a nikdy by ně nenapadlo někomu radit za peníze,taky máme skupinku a radíme si navzájem,na internetu už jsem hledala a nic nenašla,hodinky určitě prodat nechci,jen mě to zajímá,jinak pro mě mají nevyčíslitelnou hodnotu,protože jsou po tatínkovi který umřel teď před svátkama :-( ,myslela jsem že když tu máte diskuzi pod názvem této značky hodinek že tomu rozumíte,tak se omlouvám

Upraveno uživatelem retro1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

My si taky radíme navzájem, ale po mnoha špatných zkušenostech jsme zjistili, že radit kolemjdoucím je hloupost a jen se tím sami připravujeme o peníze.

 

A prosím nekopíruj zbytečně znovu celé moje příspěvky. Já vím co jsem napsal a ostatní když budou chtít, tak si to přečtou. Netřeba to tu mít dvakrát.

 

A nechci být netaktní, ale zjišťovat cenu dědictví hned po pár dnech, to je teda fofr.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Karlos,abych si je mohla nechat na památku musím vyptatit bratry když už vás to až tak zajímá ale to je opravdu od vás netaktní a vše co jste mi tu už napsal mě uráží,vidím že jsem nezvolila tu správnou skupinku,takové jednání jsem ještě nezažila,čekala jsem radu a dočkala se osočování :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Karlos,abych si je mohla nechat na památku musím vyptatit bratry když už vás to až tak zajímá ale to je opravdu od vás netaktní a vše co jste mi tu už napsal mě uráží,vidím že jsem nezvolila tu správnou skupinku,takové jednání jsem ještě nezažila,čekala jsem radu a dočkala se osočování :-(

Sicura Ful Lever

 

v lepším stavu kolem 2000,-Kč na aukru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je věcí poptávky a nabídky.  Jedny hodinky se mohou prodat např. za  5 tis. Kč a za měsíc ty samé nebudou prodejné ani za 2 tis. U starých hodinek mj. velice záleží na stavu - zda jsou v chodu,jak moc jsou použité atd.

 

Ideální je zadat název do vyhledávače a ono to něco najde.

 

Namátkou tyto sicura:

http://www.the-saleroom.com/en-gb/auction-catalogues/gardiner-houlgate/catalogue-id-srgard10038/lot-d533ae48-0a50-4b90-ac63-a53100c47823

 

Tyto hodinky se moho pohybovat v řádu stovek Kč, případně několika málo tis. Kč (1-2).

 

Ceny v zahraničí jsou vyšší, než u nás (obvykle).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je věcí poptávky a nabídky.  Jedny hodinky se mohou prodat např. za  5 tis. Kč a za měsíc ty samé nebudou prodejné ani za 2 tis. U starých hodinek mj. velice záleží na stavu - zda jsou v chodu,jak moc jsou použité atd.

 

Ideální je zadat název do vyhledávače a ono to něco najde.

 

Namátkou tyto sicura:

http://www.the-saleroom.com/en-gb/auction-catalogues/gardiner-houlgate/catalogue-id-srgard10038/lot-d533ae48-0a50-4b90-ac63-a53100c47823

 

Tyto hodinky se moho pohybovat v řádu stovek Kč, případně několika málo tis. Kč (1-2).

 

Ceny v zahraničí jsou vyšší, než u nás (obvykle).

děkuji,to jsou skoro ony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...