Přejít na obsah

Sicura


peetrys

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Karlos V pohodě, stává se.

@Jeronimo Děkuju. Mne právě odrazuje ta neorigo ručka a poškrábaný strojek. Ale radši se zeptám. :-) Takže tobě taky moc děkuju. Jinak ano, koukala jsem na eBay, jsou tam moc krásné kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, na blešáku jsem vyblešil tyto mechanické digitálky. Najde se tu někdo kdo mi k nim napíše něco víc ? Prosím.... Nebo stačí odkaz. Jsou plně funkční a jsou to moje první tohoto typu... :o)   

post-28916-0-70684100-1554719003_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza.hasic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay jich je dost. 70. léta, strojek nejspíš nějaká Ronda. Pokud jsou to manuály, tak asi toto:

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Ronda_1241_21

 

Dělaly se i varianty s automatem:

https://www.ebay.co.uk/itm/vintage-sicura-watch-jump-hour-from-70y-automatic-full-working-swiss-made/392254185332?hash=item5b542bdf74:g:1CIAAOSwbzRcgVMI

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. díky.  

Počítám s tím, že do budoucna bych je i vyměnil za nějaké japonce Orietny Ricoh Seiko Citizen nebo Ruské či SSSR nebo nějaké Primky co ještě nemám. Němci a švýcaři jsou mimo mě....

Mají reálnou hodnotu alespoň 1500 až 2000 těch našich českých korun ? Na ebay jsou ceny podivně rozdílné.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:flex: Hejla nechytám,  švýcary nesbírám,  tyhle jsou moje první mechanický digi i švýcary zároveň ... No za vosum nebo devět stovek to tam nešlo nechat........

Jen abych věděl "woryjentačně" jakou mají reálnou hodnotu a zda jsem prachy nevyhodil úplně do luftu.

Díky...

Honza 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gombo...hodinky zajimave, tri casove pasma, hmmm pekne jsou..jen skoda te potreby hrnout fotku stejne paprce vzdy do vsech moznych souvisejicich vlaken, clovek z toho pak nema tu spravnou radost, kdyz se tesi na nove prispevky a narazi vsude na to same, kort kdyz stihas prezouvat i vickrat za den... ze zacatku jsem myslel ze honis prispevky abys mel pristup do prodeje, ale ono to nepolevilo :-) stejne tady sjizdime vlakna asi vetsinou na vice frontach, tak bych se nebal ze fotka na jednom miste zapadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre dobre uz sa budem krotit,ale vzdy mam polemiku,kam to hodit a neviem sa rozhodnut.Honit prispevky nepotrebujem,lebo ja nakupujem,nepredavam  :) .Viac krat za den prezuvam hlavne vtedy,ked sa mi podari nejak prave rozchodit a hned sa s nimi musim pomancovat.No a uz mam dnes polemiku,do ktoreho vlakna hodit vintazne Omegy,co sa chystam zajtra vyvencit a uz sa tocia vo vindery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...