Přejít na obsah

Váha hodinek - důležitý údaj?


Doporučené příspěvky

Já nevim, třeba na kole bych řešil, jestli ocel nebo titan, pak by o dost rozhodovala i cena, ale u hodinek mi to přijde nesmysl, hlavně rozhoduje i estetika, která není pro titan příliš příznivá, navíc třeba tah z titanu zvláštně šustí, za mě titan nee..třeba Rolex titan vůbec nepoužívá nebo jen z části-např.část dýnka..ocel je ocel.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho kupuješ? Asi to vidím jinak. :-) EU

no ne, ale zajímá mě to, stejně jako například informace o přítomnosti slušného AR. Prostě součást "technické dokumentace", někdy je to totiž docela limitující (ve vlákně zmíněné SMP v chronu jsem musel přezout na řemen a safír na Igeny je bez AR na houby..).

 

Edit: a tyhle vlastnosti v návalu hormonů do hlavy v obchodě nemám šanci hodnotit a pak nezbývá než nákup/prodej na fóru :D  

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden nošení a ruka si zvykne na všechno. I na Invicty. Horší je když střídat dvoje. Když se že Subu vrátím k SDDS tak mi pár dnů zas trvá si zvyknout.

No to nee!:-) U Invicty by ruka upadla i kdyby váha ukazovala jen 70g.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jasne, jenom mi vzdycky prijde, ze u tech ostatnich parametru to nikoho moc netankuje, ale kdyz zacne nekdo resit vahu, tak je vzdycky kolem toho plno reci :) 

Ja nezapomenu, jak jsem sel jednou s bondovkama v chronu s rukama v kapse. Mel jsem pocit, jako bych mel hokejovy puk na snurce a ta se kazdou chvili mela pretrhnout, jak to skakalo nahoru a dolu... A jako i ty klasicke bondovky by mohly byt lehci :-p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

jsem asi taky divnej, ale váhu hodinek řeším, páč mám malou tlapu:), samozřejmě až po průměru hodinek,:)

takže zde je váha hodinek na ruku cca 16,5cm:

 

SEIKO

SARB027 (tah) 108g

SARB017 (tah Seiko) 131g

SARB035 (tah)  122g

SARB021 (tah) 117g

 

SKX013 (tah,jubilee) 111g

 

SCVS (tah) 119g

 

SNK809 (tah) 98g

SNXS77 (tah) 81g

SNKK87 (tah) 87g

SNK381 (tah) 93g                      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...