Přejít na obsah

letecké Prim Sport


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ono je to spíš o štěstí, na co člověk narazí a pak taky o ochotě zaplatit požadovanou cenu. Včera jsem v jednom bazaru v Pardubicích viděl Primky s kalibrem 52, běžně opotřebované - žádný extra stav. Chtěli 590 korun, byli ochotni slevit stovku, tak jsem je tam nechal.

V pondělí jedu k jednomu hodináři, slíbil mi, že se podívá a ze šuplat vyhrabe Sport 1 a Diplomaty. Prý je tam kdysi měl. O ceně jsme se nebavili, doufám, že se mi nepodlomí nohy. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem skončil a podávám report. Právě mám na ruce letecké Prim Sport automat v nerezovém pouzdře. Ta pouzdra je možné zaměnit a také si můžete z jakýchkoliv sportů2 udělat automaty - pokud seženete vyvýšené dýnko. Příští týden zkusím udělat nějakou kalkulaci na výrobu těchto dýnek z nerezu na CNC soustruhu.

 

Suma sumárum, pokud seženete ciferník, armovací kroužek, vyvýšené dýnko, správné ručky a kalibr 96, máte letecké sporty.

 

Jinak komplet nové nerezové pouzdro s lunetou, víčkem, sklem a korunkou jsem koupil za 744,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mohu jen potvrdit !!! v Parexu prodavaji nerez pouzdra za 740.-kč a vcera sem si udelal radost...... jen sem porad mel bobky jestli to pujde prohodit z puvodniho pouzdra.zasel jsem za nasim hodinarem a ten me potesil........ hodinky mi prehodil za 15korun do toho nerezoveho !! tak mam nove sporty za uzasnou cenu 755kc a asi uz mi vydrzi pro me vnuky :-) nejsou to automaty!! tak neni treba jinych spodnich dynek!!! ty me druhe sporty tam davam pristi tyden...ta cena je nesrovnatelna oproti primovi.... tam budu davat hodinky na renovaci ale kdyz jim nic neschazi tak pujdu rovnou k hodinari.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To steel: zkusíme informace našeho zdroje upřesnit, pokud tam došlo k chybičce. Díky za upozornění na možnou nepřesnost.

 

Jinak skutečně nevím, jak by se nerezové pouzdro Sport II jako náhradní díl dostalo do zmiňované firmy. Náhradní díly takto neprodáváme a nerezové pouzdro je otázkou posledního roku. Jde tedy nejspíš o mosazné a pochromované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To steel: zkusíme informace našeho zdroje upřesnit, pokud tam došlo k chybičce. Díky za upozornění na možnou nepřesnost.

 

Jinak skutečně nevím, jak by se nerezové pouzdro Sport II jako náhradní díl dostalo do zmiňované firmy. Náhradní díly takto neprodáváme a nerezové pouzdro je otázkou posledního roku. Jde tedy nejspíš o mosazné a pochromované.

Prime, musím nesouhlasit. Mohu ukázat ty své letecké s kalibrem 96 v nerezovém pouzdře. Není nijak povrchově upravované.

Zítra jsem v Průhonicích mezi 9 - 14 hod. Ve čtvrtek se budu v odpoledních hodinách (mezi 15 - 16 hod) vracet z Plzně přes Prahu. Klidně si je můžete prohlédnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem skončil a podávám report. Právě mám na ruce letecké Prim Sport automat v nerezovém pouzdře. Ta pouzdra je možné zaměnit a také si můžete z jakýchkoliv sportů2 udělat automaty - pokud seženete vyvýšené dýnko. Příští týden zkusím udělat nějakou kalkulaci na výrobu těchto dýnek z nerezu na CNC soustruhu.

Dnes jsem poptal možnost vyrobení vyvýšených dýnek na Sport2 - pro možnost osazení kalibrem 96. Dělali by to na CNC soustruhu, řekl jsem jim, že by se jednalo asi o 20 ks (méně než 20 ks nechtějí dělat). Je tam velký odpad materiálu a nutnost vyrobit přípravek pro druhé upnutí. Dali mi cenu 500,- Kč na kus a zdůraznili mi, že to je pro ně charita. Skutečná cena bude známá po vyrobení a bude se pohybovat rozdílem v rozpětí desetikorun.

 

Cca 500 Kč za dýnko je dost peněz. Ale v kombinaci s nerez pouzdrem si sestavit vlastně nové Sport 2 v automatu ...

Kdo budete mít zájem, dejte vědět. Já bych měl zájem o dva kousky. Jeden chtěl mechano, takže ještě 17.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...